Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meguntam a férjem! Váljak?

Figyelt kérdés

38 évesek vagyok a férjem 45.14 éve vagyunk együtt, 12 éve házasok. Van két gyermekünk, és sokáig úgy éreztem nálam aligha van boldogabb ember a Földön. De ma már sajnos múlt időt kell használnom. A férjem egyszerűen unalmas. Nem tudok vele már vitázni az élet nagy kérdéseiről, ha beszélgetünk csak panaszkodni tud a világról pedig mindkettőnknek van jó állása( bár pár hónapja többet keresek lehet,h ez zavarja) és a gyermekeink szépek,egészségesek. Elhagyta magát, pocakot növesztet van,hogy hetekig nem borotválkozik stb. én ellentétben járok futni,figyelek arra mennyit eszem ( többet dolgozom mint ő) szexuális életünk nincsen. Az utóbbi olyan félévben azért mert egyszerűen nem kívánom őt,nem tudok tőle felizgulni. De már 2-3 éve gondok vannak ugyanis ő nem akar semmi újat. Mindig ugyanazt ugyanúgy. Tudom,h szeret sokszor odahúzz magához tv nézés közben, próbál kezdeményezni az ágyban, minden reggel puszival köszönt, vasárnap ágyba hozza a reggelit( szombaton én) a gyerekekkel nagyon jól bánik, de.egyszerűen már nem tudom neki viszont mondani:szeretlek

Sokszor próbálkoznak be pasik de nem engedtem a kísértésnek. Viszont tagadhatatlan,hogy azok a férfiak érdekesek. Ha csak egy jó szex erejéig akkor csak addig... de melletük nem unatkoznék, szerintetek váljak? Vagy a 2 kisgyermekünkel(akiket mindennél jobban imádok) kitolás lenne? Szabad válnom?



2014. máj. 20. 18:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Khm, nem gondoltál arra hogy a házasság nem egyszerűen "minden nap orgazmus", hanem arra van kitalálva hogy a gyerekeid biztonságban nőjenek föl, hogy könnyebb legyen kitermelni a lakhatási költséget, és hogy egyszerűen legyen társaságod?


12 évet csak úgy kidobsz az ablakon, tekintet nélkül a párodra és a gyerekeidre, sőt önmagadra, csak mert "nem izzik a levegő", és "kicsit ellaposodott" a házasságod?


Komolyan?


Mi lenne ha nem csak futkároznála ház körül, hanem - mittomén - beszélgetnél a férjeddel? És nem, ez nem azt jelenti hogy pattogsz előtte mint a nikkelbolha és sértegeted, hanem foglalkozol vele? És nem csak akkor mikor viszket odalent?

2014. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor Te már el is döntötted, hogy ráuntál, azt most nagyon vonzónak érzed más férfiak társaságát. Mivel Te is inkább kifelé vonod magad a házasságodból mint tennél érte valamit. Ha ugy érzed, akkor válj el, ha még érdemesnek gondolod hogy megprobáld helyrehozni a házasságodat akkor probáld meg, ezt neked kell érezned. Persze ez mindenkit lelkileg meg fog viselni, a gyerekeidtől kezdve a párodat még téged is ezzel számolnod kell, de ezeket a dolgokat is meg lehet oldalni. Lehet a végén még a férjed fog a legjobban járni, mert talál egy kedves odaadó társat, most meg elfogadobb de végülis egy rossz házasságban él veled.
2014. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Persze, hagyd el nyugodtan. Ez csak egy férfi, nem egy fontos és értékes dolog, mint például egy hajszáritó vagy egy mobiltelefon, amire vigyázni és óvni kell ! Dobd el a fenébe ha már unod vagy nincs rá szükséged.
2014. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szabad válnod, de más férfiak mellett is unatkoznál, hidd el.

Próbáld ki, hogy egy jó szex erejéig belebonyolódsz egy futó kalandba (a szeretői viszonyt nem ajánlom), aztán majd meglátod, hogyan érzed magad utána.

Sokszor nem igaz a mondás, hogy az okos ember a más kárán tanul. Van, amit a saját bőrödön kell megtapasztalnod.

2014. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%

Nezzen magaba,aki egybol palcat tor a no felett . Mindenkinek joga van a boldogsaghoz ,nem a kozepkorban elunk es plane nem avalami arab orszagban,ahol a no csak egy eszkoz,szemelyiseg es ontudat nelkul .

En pasikent ahogy mar irtam ateltem azt,hogy a parom boldogtalan volt mellettem es annak ellenere,hogy szinte mindent megprobalt,nem voltam hajlando tudomast venni a hibakrol ,egyszeruen nem foglalkoztam vele,nem tettem semmit azert ,hogy jobb legyen . Ma mar latom,hogy egy kapcsolatert igenis kuzdeni kell ,minden nap,minden percben ,mindket felnek . Ha valami rossz nem kell beletorodni,lehet rajta javitani -de csak ha egyutt akarjak. Ha az egyik fel feladta a kuzdelmet es a masik mindent megprobal annak erdekeben,hogy javuljon a dolog, akkor igenis joga van kilepni a langyos vizbol , ne zarjunk mar kalitkaba egy fiatal not ,akinek meg lehet eselye a boldogsagra.

2014. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Hanariko ***** válasza:
Szabadni szabad, de azért próbáld még megmenteni, ha lehet. Beszéljetek erről őszintén. A gyerekekkel kapcsolatban az is kitolás lehet, ha nem váltok el, és egy "rossz kapcsolatban" nőnek fel.
2014. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát nem irigyellek, az biztos.. azért az az eszembe jutott, hány pasi lépett volna félre már rég, vagy vált volna (bár inkább a nők).
2014. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!