Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a gyorsan összejöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a gyorsan összejött párok sokáig tartanak?

Figyelt kérdés
A gyors alatt azt értem, hogy kb. 3 nap alatt megtörtént az első találkozás és csók. Szerintem ez túl gyors, az ilyen kapcsolatok milyen sokáig szoktak működni?
2014. máj. 20. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akár évekig, de lehet csak hetekig... nem ettől függ.
2014. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tarthat sokáig és nem sokáig is. Én egyszer megismertem egy fiút a neten egy közös ismerősön keresztül, két nap múlva találkoztunk, egy hét múlva már jártunk. Két évig voltunk együtt, ami azért 17-18 évesen hosszú kapcsolatnak mondható.
2014. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Marhára nem ezen múlik. Annyi az egész hogy ha ez van akkor az ismerkedés fázis már a kapcsolat alatt történik, és ugyanúgy szétmehetnek 1-2 hét vagy hónap után ha nem úgy jön össze, mintha mondjuk te 1-2 hétig, hónapig ismerkedsz valakivel, aztán úgy gondolod hogy úgyse lenne semmi, szóval el se kezded.

Másik oldalról pedig ugyanúgy kiderülhet hogy jók együtt. Nem gondolnám hogy van összefüggés.

2014. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
évekig, és évtizedekig:)
2014. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez a 2 emberen múlik. Attól függ mennyire illenek össze azok akik összekerülnek.


Mi 18 napig ismerkedtünk neten.

Első randin összejöttünk, volt több csók is.

Második randin szerelmet vallottunk egymásnak.

Harmadik randin lefeküdtünk.

Az első hónapfordulónk előtt kicsivel pedig már a lánykérés is megvolt.

1 év után összeköltöztünk.

Fél évvel később pedig összeházasodtunk.


Az érzéseink csak erősödtek azóta is. Szeretjük, imádjuk egymást. Működik. Pedig sokak szerint ez gyors volt. Nekünk nem volt az, mert így éreztük jónak. Semmi kétségünk nem volt.

2014. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy hétig ismerkedtünk, lassan 3 és fél éve együtt vagyunk. Pedig csak akkor töltöttem a 15-öt. Nekünk bejött:D
2014. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ.
2014. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
oké. Én csak egy lányon láttam, hogy napok alatt "gyűjti" be a pasikat, illetve ők őt, és 1 hónapnál tovább semmi nem tartott
2014. máj. 20. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket hívják r*bancnak
2014. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen, de a pasik dobták mindig, és a lány is megszenvedte
2014. máj. 21. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!