Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a párommal, hogy nem az számít, hogy "mekkora" az a hazugság amin rajtakaptam, hanem az hogy hazudott?

Figyelt kérdés

Sok vitám volt a párommal, mert nem első alkalommal bukott le, hogy nem mondott igazat.

Mindannyiszor area hivatkozik, h olyan dologban lódított ami kettőnk közös életét nem befolyásolja.


igyekeztem elmagyarázni, hogy minden ilyen alkalommal a belé vetett bizalmam inog meg.


Mit tehetnék?



2014. máj. 25. 21:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy el kell mesélni mindent a másiknak. De ha egy történetet elmesél, akkor 2 nap mùlva ugyanúgy hangozzon el. És egyetlen sztorin belül ne legyen 2-3 eltérés. Főleg hogy a valósággal sincsen semmi gond, mert nem befolyásol semmit. Csak bonyolít mindent.


kedves " túlórázó" válaszadó! Nem tudom milyen a kapcsolatotok, nem is tsrtozik rám, de én arra ha beül munka után vkivel egy italra mindig azt mondom hajrá! Kellenek a haveri, baráti és egyéb kikapcsolódások! De ha azt momdaná túlórázott biuony rossz néven venném! Vagy ne mondjon semmit hol volt vagy vállalja az igazat!

egészségetekre!

2014. máj. 25. 21:52
 12/22 anonim válasza:
81%
Arra nem gondoltál fél a véleményedtől és azt akarja hogy neked tetszően cselekedjen.Nem meri fel vállalni a saját véleményét előtted valami bibi van köztetek.
2014. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A felvetésed elgondolkodtat, voltak olyan pillanatok mikor a szépítés okán hazudott. De 10000szer elmondtam, inkább a rossz, kellemetlen történet mint a hazugság. Azt hiszem, vagyis gondolom hogy saját maga kapcsán érezhet valami önbizalomhiány illetve megfelelési kényszert? Nem adok rá okot, nem támasztok olyan elvárásokat.
2014. máj. 26. 22:07
 14/22 anonim ***** válasza:
12es ment a zöld.
2014. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%

Nem támasztasz ilyen elvárásokat? Tényleg?


Hát, asszem, most hazudtál.

2016. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Inkább elviselem a rosszat, mint hogy hülyének nézzen. Nem hazudtam.
2016. ápr. 15. 08:37
 17/22 anonim ***** válasza:

nagyon gyerekes dolog a hazugság, a hazudás meg tán betegség... kell ez neked?

Fél tőled - azért hazudik?

Egyik se való egy párkapcsolatba.

2016. ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Miért félne, nem vagyok egy uralkodó típus. Azon gondolkodtam, hogy ennyire nem ismer, hogy egyből rájövök ha hazudik. Hogy nem jön rá, hogy úgyis bebukja a hazugságokat, csomoszor megbocsátottam , de úgy érzem már nem megy.
2016. ápr. 15. 10:07
 19/22 anonim ***** válasza:
Én vagy 10 évig húztam... de aztán csak vége lett, két gyerek mellett is... mindegy miféle hazugság, hogy lehetne a társad?
2016. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség fenyíteni, meg magyarázkodni neki. Hagy rá. Lehet oka van hazudni.
2016. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!