Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen hogy történhetett meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hogy történhetett meg?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, aki már az elejétől kezdve nagyon tetszett nekem, de mivel volt párja, tiszteletben tartottam és nem "nyomultam". Összebarátkoztunk, ezért felvetődött hogy találkozunk. Mivel okos, értelmes lány benyomását keltette, azt gondoltam persze miért ne, jó dolog új barátokat szerezni. Nagyon jól elvoltunk, sokat nevettünk, hazament és azt gondoltam rendben majd valamikor beszélünk. Pár napra rá írta, hogy nem érdekli hogy van barátja, én nagyon tetszem neki (hitetlenkedve fogadtam hozzáteszem) és próbáljuk meg. Féltem, mert úgy nem akartam belemenni hogy barátja van, ezért arra kértem hogy a lehető legrövidebb időn belül zárja le a kapcsolatukat. Megígérte, és úgy jó 3 héttel a megismerkedésünk után meg is tette. Ez volt múlt hét csütörtökön. Nagyon boldog voltam! Erre derült égből villámcsapásként ért a dolog, hogy szombaton tulajdonképpen sms-ben közölte velem, hogy meggondolta magát.


Most komolyan, sok meredek sztorit hallottam már, de ez mi. Ilyet hogy lehet. És én meg most kb 3 napja azt sem tudom hogy mi van, mintha fejbe vágtak volna. Pedig pénteken annyira rendben lévőnek tűnt minden, közös program csókok stb.

Csak tényleg a véleményeteket had kérjem mert teljesen kész vagyok.

21/f


2014. máj. 26. 23:15
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Hát üdvözöllek a klubban. Engem többször is megcsaltak, egyszer meg az elejétől kezdve hazudtak nekem. Szóval szert tettem egy kis önismeretre és tapasztalatra ezen a téren. De én továbbra se adom fel. Ne add fel te se. Főleg nem 21 évesen.
2014. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Nem fogom, csak váltakoznak bennem az érzések, ahogy nézem kommentről kommentre :)
2014. máj. 28. 20:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!