Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt kapja amit megérdemel?

Figyelt kérdés

Nos,kicsit elgondolkodtam,hogy hogy is van ez,de nem jutottam sok mindenre..van egy mondás hogy mindenki azt kapja amit megérdemel..

17 év alatt egy normális barátnőm sem volt,csak kihasználtak(pénzügyileg,)

Nem tartom magam egy rossz embernek,nem ártottam senkinek soha,sőt próbálok segíteni mindenkinek..

Nem drogozok meg ilyenek..buliba járok az tény,de soha nem verekedtem még..

Nem bántom a lányokat,sőt megvédem őket ha arról van szó..

Szóval tisztelem őket..

Gondolkodtam hogy bunkó leszek a csajokkal,mert azt mondják hogy az bejön nekik,de nem ment a bunkózás..

Egyébként ne higyjetek ilyen dagadt kocka gyereknek,mert ahogy fentebb is írtam járok bulizni stb..:)

Szóval,szerintem semmi kivetni való nincs/volt az életemben..

Akkor ha ez a mondás igaz mindenre,akkor MIÉRT érdemlem én ezt?

Köszönöm a normális válaszokat..!

További szép estét.!



2014. máj. 26. 23:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Tegyük fel,2évet "dolgozol" egy lányért/nőért..és még akkor sem ad egy esélyt..akkor mit csinálsz???

és ha ad egy esélyt?! Szerintem,az már nem olyan mintha pl pár hónapig udvaroltál volna neki..

Vagy csak Én gondolom így?

2014. máj. 28. 10:41
 12/18 anonim ***** válasza:

2.: "Általában kedvesen, megértően viszonyulok az emberekhez és ezt a segítőkészséget, kedvességet szinte mindig viszonozzák is."


Nekem pont fordítottak a tapasztalataim. Régen (sőt, ma is) mindenkivel kedves voltam, nem bántottam másokat, érdekes módon nem egyszer gúnyoltak emiatt mégis, ami nagyon rosszul esett. Olyanok is tették ezt, akikkel elvileg barátok voltunk. Most meg még ők haragszanak, mert kerülöm őket. Persze, így utólag látom, annyira volt ez barátság, mint amennyire komolyan vettek engem, egyenrangúan kezeltek. Vagyis semennyire...

2015. jan. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok. Még annyit, hogy a sorsban hiszek, mert nekem is megvoltak a magam bűnei még régebben. Sokszor eszembe jut, hogy a régi dolgaim utóhatásaként kaptam a rosszat később. Viszont nem bántottam azokat, akiktől aztán én kaptam meg a magamét. Vagyis ők engem ok nélkül bántottak.


Egyébként én a sorsot nem úgy képzelem el, hogy egy lény egyengeti az útunkat, és büntet vagy jutalmaz, hanem egyszerűen úgy, hogy az ember tulajdonságai hozzák magával a bűnöket és büntetéseket. Tehát szerintem semmi ezoterikus nincs a sorsban, csak mivel nehezen megfogható, meglátható, ezért nem hisznek benne sokan.

2015. jan. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"az ember tulajdonságai hozzák magával a bűnöket és büntetéseket."


Ezt kifejtenéd??

2015. jan. 3. 16:42
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
Mondok egy példát. Szeretsz másokról pletykálni, gúnyolódni a hátuk mögött. Egy ideig tudod csinálni, aztán visszaüt rád, senki nem áll szóba veled. Vagy: harácsoló vagy, mindened a pénz, bármilyen gátlástalan módon is, de megszerzel minden fillért, amit csak tudsz. Előbb-utóbb lebuksz valamivel. Ez törvényszerű. De ezek csak a legegyszerűbb példák. A valóságban ennél sokkal bonyolultabb ez az egész. Mint mondtam, sokan ezért nem látják át.
2015. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem nagyon látom át..Mit kellene jobban csinálnom hogy jobb legyen...
2015. jan. 3. 19:46
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Akkor ha ez a mondás igaz mindenre,akkor MIÉRT érdemlem én ezt?"


Szerintem igaz a mondás. Előbb-utóbb mindenki azt kapja, amit érdemel. Nálad szerintem az lehet a gond, hogy olyan helyen keresel lányokat, ahol nem neked valók vannak, tehát nem a rendesek között. Rengeteg lány van, aki a jó tulajdonságaidat tudná értékelni, de ha te inkább a külső alapján keresel párt, vagy hogy mennyire társasági, bulizós az illető, akkor azt kapod, amit érdemelsz: semmit. Felszínes emberek között, miért csodálkozol, ha nem értékelik a jó tulajdonságaidat? Szerintem ha tényleg hozzád illő, rendes lányok között kezdesz keresgélni, akkor is azt fogod kapni előbb-utóbb, amit érdemelsz: egy megértő, hűséges társat. De előbb neked kell rendbetenned ezt az egészet magadban, megismerned önmagad, hogy ki is vagy, és mit akarsz.

2016. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem pl. Asperger-szindrómával (zárkózott ember) kell élnem születésemtől,de ez nem érdekel senkit, úgy kezelnek, mint valami szerencsejátékost vagy alkoholistát.

Mit lehet tenni? Egyáltalán nem akarok milliomos lenni, de ennél többet érdemelék azért.


Te se add fel, sajnos ilyen az élet, küzdj! Neked biztosan sikerülni fog!

2023. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!