Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esely ra hogy ujra velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mama555 kérdése:

Van esely ra hogy ujra velem legyen? 18/L

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban megismertem egy férfit. 26 eves,mosolygos,kedves arc,es egyszeruen magaval ragadott! Napokig kutakodtam,aztan vegul egy kozossegi oldalon sikerult felvenni vele a kapcsolatot..imadtam,es imadom a mai napig! 5 honap internetes ismerkedes utan osszejottunk. Szerelmesek lettunk,szavakkal nem tudom leirni hogy mennyit kaptam tole a kapcsolatunk alatt. Boldogok voltunk...aztan jott aminek jonnie kellett,megromlott a viszonyunk.illetve nem,meg mindig imadtunk egymassal lenni,szerettuk egymas kozelseget. Viszont neki millio problemaja van,amitol ki van keszulve idegileg,es nem akar engem terhelni vele. Mert igy nem tud nekem mindent megadni amire vagyom,es nem akarja hogy rossz legyen nekem. Szakitottunk tegnap,ugy hogy kozben folyamatosan olelt,csokolt,bujt,es gyozte mondani hogy ne haragudjak..azt is mondta hogy ez itt nem a veg,egyenlore muszaj volt igy dontenie,de lat ra eselyt hogy a jovoben ujra egyutt leszunk.azt mondta h mar nem erzi azt amit az elejen,megsem szeretett igy meg senkit,engem mashogy szeret mint eddig barkit. Jo ember,es sajnos nem boldog :( szeretnem hogy az legyen. Lehetoleg mellettem,de az sem erdekel ha massal,csak legyen boldog. Mit gondoltok van esely hogy a jovoben ujra velem legyen?
2014. máj. 28. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Jajj hagyjuk már!
2014. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rendben,szia.
2014. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
...
2014. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
biztosan egy boldog kiegyensulyozott parkapcsolatban elsz,ezert tudsz erdemben hozzaszolni a temahoz :)
2014. máj. 28. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
szánalom ennyi gerince nem volt hogy megmondja nem szeret :) ha szeretne nem dobna ki :)
2014. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem valószínű. Vagy ha igen,akkor sem komolyan. Elég labilisnak tűnik.

Egyrészt "nem azt érzi mint az elején",lehet h emberileg bír de szerelem nincs,ugyanakkor ez,h "ez itt nem a vég",szóval még talonba is tett.

Én a helyedbe élném az életem,s nem várnék arra,hogy hátha egyszer úgy gondolja,mégis kellek.

2014. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!