Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz ebből normális kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből normális kapcsolat?

Figyelt kérdés
Munkatársak vagyunk egy sráccal kb 4 hónapja, napról napra alakulgattak a dolgok köztünk,kb 3 hete volt hogy lefeküdtünk egymással,azóta valamivel komolyabb lett a "kapcsolatunk" gondolok itt az érzelmekre.Volt egy szitu, amikor úgy volt részemről hogy lehet jobb ha hagyjuk mert kicsit bonyolult, munkahelyen még nem akartuk elmondani,és mikor közöltem vele h lehet most kicsit hagyni kéne majd látjuk mi lesz,akkor lefagyott a mosoly az arcáról,azt mondta én döntésem de ő már érez irántam valamit. Na de nem is ez a lényeg,amiért írtam, hanem az a problémám, hogy egyszerűen nem csinálunk közös programokat. Sokat dolgozunk mondjuk az tény, de én annál kicsit többet szeretnék hogy eljön hozzám este 8 kor vagy van amikor munkája után , és itt alszik és ennyi.Eddig nálam ezek a dolgok fordítva voltak, hogy sokat voltam együtt az éppen aktuálissal, találkozgattunk,megismertük egymást stb. De most valahogy ez nem ilyen. Jól érezzük magunkat, munkahelyen is jön csókot ad, igaz még nem publikus.Nem mindig egy napra kapjuk a szabadnapokat , meg van h napi 10-12 órákat dolgozunk,szóval nem olyan a munkahelyünk hogy délutántól szabadok vagyunk. Örülök h eljön,mert otthonról 20perc az út neki mire idér,mert h látni szeretne stb. Napi szinten beszéélünk, smst ir, hiv. Szóval azt érzem fontos vagyok neki. Ma is pont odajött munka közben megkérdezte hogy vagyok titkos barátnőm? jó hülyén hangzik, de nem tudom :) vélemény?
2014. máj. 28. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyit dolgoztok, és még nem is egy napra kapjátok a szabadnapokat, akkor mit vársz még? Én ebben az esetben annak is örülnék ha csak este 8-kor jön át és itt alszik, ebből is látszik hogy mivel ezt megteszi fontos neki hogy találkozzatok, lásson téged. Esetleg ha egy napra kaptok szabit, biztos van/lesz olyan, akkor csináljatok közös programokat.
2014. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, tudom ill azt is hogy neki is megvan a kis maga élete, és örülök hogy akár este munkája után, vagy amikor tud akkor eljön. Köszi a válaszod.
2014. máj. 29. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!