Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem válaszolnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a nők különböző ismerkedő oldalakon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy ideje nincs párkapcsolatom és próba ként regiztem pár ismerkedő oldalra. de hiába írok rá lányokra szinte senki nem válaszol. nem vagyok hibátlan mind senki más de nem hiszem,hogy olyan túl nagy gond lenne velem. Rendszeresen sportolok ami minden napra igaz. Nem vagyok testileg sem elhanyagolva.Próbáltam már minden stílusba írni de jó ha 40-50 nőből válaszol 1. Szerintetek ez miért lehet? Válaszokat előre is köszönöm.
2014. máj. 29. 20:02
 1/9 Kiss Ferenc25 válasza:
szia Feri vagyok én párom is fent van egy ilyenen és fél hogy lebukik.
2014. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet hogy nem írnak pl :ugyanazt írod nekik mint előttedc 620an,sok pali közül a jobb képűt választják,már lehet hogy foglalt,vagy kavar valakivel,nem jössz be neki első látásra,stb,stb.
2014. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én annak nem válaszolok, aki nem jön be. A képeken múlik úgy 90%, a bemutatkozó úgy 8% a levél 2%. Nálam. Nem szeretem, ha valaki nem tud helyesen írni, bár én sem vagyok egy nyelvtani zseni, de azért az alap dolgokat, könyörgöm.
2014. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A helyesírásommal nincs gond. Hibátlan nem vagyok de hát ki az? Voltak párkapcsolataim és nem is csúnya lányok voltak. De múltkor ráírtam egy általam nagyon csúnya nőre és még az is nagy ívbe le....t. Már lassan kétségbe esek,hogy ennyire gáz lennék....
2014. máj. 29. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok. ha gondolod küldj priviben fotót, és elmondom a véleményem.


26/L

2014. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kap a nő napi 15 levelet.

Ha mindre válaszolna, akkor azt gondolák, hogy "na ennek bejövök"

Így másnap már 30 levél várja.

Miközben a napja továbbra is 24 órás.


Persze azért van ilyen sok levelük, mert azok is írnak nekik, akik rondának tartják őket.. Ezt valahol olvastam ép khm...:D

2014. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Képet hogyan kell csatolni privátban?
2014. máj. 29. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Feltöltöd képfeltöltés.hu-ra és elküldöd a linket:D Kezdem érteni a nők reakcióját veled kapcsolatban:33
2014. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha ha ha. Nagy poén volt :D vagy mégse....? Képzeld rá jöttem magamtól is te tuskó. Az meg,hogy nem küldtem itt még privát üzenetet és nem vagyok tisztában ott a funkciókkal az szerintem semmire nem ad választ. Bár nem is értem minek töröm itt magamat veled szemben iszen csak magadat minősíted a bunkóságoddal.
2014. máj. 31. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!