Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni?

Figyelt kérdés
Már rengeteg csaj megvolt nekem az egyetemen, pedig még csak első éves vagyok. A folyósón egyik alkalommal megláttam egy gyönyörű csajt: hosszú majdnem derékig érő, platinaszőke-barna enyhén loknis haja van, világoskék szemei, amihez feketén sminkel, a szája babarózsaszín ajakbalszammal volt kifestve, rövid farmernadrágban, combig érő fekete csizmában, kivágott csipkés fehér toppal és egy bőrkabáttal, így nézett ki amikor elöször megláttam és eldöntöttem, hogy ő nekem kell. Kérdezgettem egy kicsit, azt mondták, hogy nagyon válogatós lány, és még nem feküdt le senkivel. Amúgy 19 éves. Légyszi segítsetek! Nekem ő kell de olyan elérhetetlennek tűnik! Ja és amúgy van egy pasi akivel mostanában találkozgat, nem tudom mennyire komoly a dolog közöttük. Kérdésem még az lenne hogy hogyan üssem ki a másik srácot? 20F

2014. máj. 29. 23:45
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Velem szerintem szintekkel jobban járna mint a másik pasival, aki zenélgetésből tartja fenn magát!
2014. máj. 29. 23:59
 12/26 anonim ***** válasza:

Az a srác legalább önálló és tud olyan dolgot csinálni, amihez tudás, gyakorlás kell, és hasznos is.

Nem csak a farkát dugogatja ide-oda, hogy szánalmas emberré váljon.

2014. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Vagy egy olyannal aki tanul és van jövő képe. Ismerek

ilyet aki csak b.i jár egyetemre. Nem szép látvány az olyat látni.

2014. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Ugye milyen kár, hogy ezt nem te döntöd el kérdező...;)
2014. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján eléggé magamra ismertem:)

Kedves,hogy a "legszebb lánynak" tartasz,de te lennél az utolsó, akivel összejönnék.Bocsi.

2014. máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Jahajj de vicces XD de most vki vmi normális tanácsot!
2014. máj. 30. 00:09
 17/26 anonim ***** válasza:
SzLAMB
2014. máj. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Kitudja mennyi fertőzést szedtél már össze. :D Tuti nem te kellesz neki, mert jobban jár egy olyan emberrel aki magát tartja fent és nem anyuci törli a seggét. Hamarabb lesz abból férfi mint belőled.
2014. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ti még nem hallottatok arról, hogy a zenészeknek milyen a jelleme? Az első koncerten megcsalná vkivel!
2014. máj. 30. 00:16
 20/26 anonim ***** válasza:
mert aki minden lanyt csak kihasznal az milyen jellem?
2014. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!