Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni?

Figyelt kérdés
Már rengeteg csaj megvolt nekem az egyetemen, pedig még csak első éves vagyok. A folyósón egyik alkalommal megláttam egy gyönyörű csajt: hosszú majdnem derékig érő, platinaszőke-barna enyhén loknis haja van, világoskék szemei, amihez feketén sminkel, a szája babarózsaszín ajakbalszammal volt kifestve, rövid farmernadrágban, combig érő fekete csizmában, kivágott csipkés fehér toppal és egy bőrkabáttal, így nézett ki amikor elöször megláttam és eldöntöttem, hogy ő nekem kell. Kérdezgettem egy kicsit, azt mondták, hogy nagyon válogatós lány, és még nem feküdt le senkivel. Amúgy 19 éves. Légyszi segítsetek! Nekem ő kell de olyan elérhetetlennek tűnik! Ja és amúgy van egy pasi akivel mostanában találkozgat, nem tudom mennyire komoly a dolog közöttük. Kérdésem még az lenne hogy hogyan üssem ki a másik srácot? 20F

2014. máj. 29. 23:45
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok patyolattiszta, na dehát egy zenész b..zi meg főleg nem
2014. máj. 30. 00:20
 22/26 anonim ***** válasza:

Kérdező... Te egy s.ggf.j vagy, remélem, hogy a csaj képen köp, amikor közeledsz hozzá.

Egyébként elárulom, hogy a nők pletykásak (bár kevésbé mint a férfiak). Ha meglátják veled, akkor lehet hogy odamennek hozzá, hogy miért beszélsz egy hímr.ngy.val.

2014. máj. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

De egy tapló vagy... Mi lesz, ha "nem lesz meg"? Hogyan "üthetnéd ki" a másikat?

Aranybogár, ásd el magad, és hagyd élni őket. Sokkal igazibb lesz az ő kapcsolatuk, ha valóban összejönnek, mint a te eddigi életed összesen, már ami az itteni kérdésedből lejön...

És mi lesz, ha vele veszti el a szüzességét, jaj?... Annyira megnézném a fejed, amikor ezt megtudod.

Sok boldogságot nekik, együtt, vagy külön, de messze tőled, és a hozzád hasonló undorító alakoktól... :D

2014. máj. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ne vegyél minden pasit egykalap alá... Nem arról kell megítélni az embert hogy zenész, hanem hogy férfiként miatt. Csajok körében én is kapós vagyok. Ha hiszed ha nem 2.os koromban 12etten akartak tőlem kapcsolatot köztük végzősök, plázacicák is. Mégis egy normális csajt választottam akinek nem volt akkora melle mint a fejem, nem járt naponta magassarkuban és 3 évig megcsalás nélkül tudtam vele járni. Egyszer próbáld ki. Sokkal jobb 1nővel sokáig aki figyel az egészségedre, minthogy megba..ol minden szutykot.
2014. máj. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én tudom milyenek a zenészek, és képzeld el nem d*gnak össze vissza. A lány jobbat érdemel annál minthogy valakinek csak addig kelljen míg meghúzza aztán felé se néz. Így lesznek a nők olyanok ami miatt a sok pasi hisztizik. Amúgy meg sok a pletyka azért ha a fülébe jutott hogy sokak megvoltak neked esélyed nincs..
2014. máj. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kérdező:

[link]

2014. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!