Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem érti meg és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem érti meg és megharagszik rám ti értitek?

Figyelt kérdés

több mint másfél éve vagyunk együtt 6 hónap után összeköltöztünk általában (vagy is mindig ritka ha nem) és 24/7-ben mindig együtt vagyunk én nagyon szeretem őt (ő is engem) a szüleim házában lakunk egyelőre (mert jó nagy is :D)


na de néha szeretnék kicsit magamba lenni úgy félrehúzódni mindentől filmezni magamban vagy csak úgy lenni

Nálunk nagyon fontos az őszinteség mindent elmondunk a másiknak és megbeszéljük (sokszor veszekedünk is mert mindketten erős jellemek vagyunk, mondjuk ez engem sokszor frusztrál is és már néha előtte rosszul érzem magam mielőtt felhoznám a témát mert tudom mi lesz :S)


és amikor felhozom a témát hogy mi lenne ha most hazamenne egy kicsit (mármint a szüleihez) akkor jön azzal hogy én már biztos nem szeretem mert nem akarok vele lenni meg hogy ő sose érez úgy hogy egyedül szeretne lenni meg hogy szerinte aki szeret valakit az sose akar egyedül lenni.... meg azt is mondta hogy mi lesz akkor ha már gyerekeink lesznek saját családunk házunk....


én 21 vagyok ő 20


mit gondoltok?


2014. máj. 30. 14:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Figyu, ha a szülei több száz km-re laknának, hova küldenéd? Komolyan gyerek vagy még.
2014. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az összeköltözéssel van a baj, hanem az állandó együttléttel. Amúgy hogy oldjátok meg? Ugyanott dolgoztok/tanultok? Minden hobbitok ugyanaz? A baráti körötök is teljesen ugyanaz? Nem hiszem, hogy minden párkapcsolatra rá lehet húzni, hogy mi a normális, hogyan KELL lennie. Azt viszont fontosnak tartom, hogy higgadtan meg tudjátok beszélni, ha felmerül egy új igény, és találjatok rá valami megoldást. Ha erre valamelyik fél nem képes, alaposan meg kell fontolni a folytatást. Nekem személy szerint szükségem van egyedüllétre. A férjem nem mindig örül neki, de cirkusz nélkül elfogadja. Mondjuk mi mind a ketten dolgozunk, ráadásul a beosztásunk is olyan, hogy sokat vagyunk itthon külön-külön. Ebben az időben elintézzük az "egyedülcsinálós" dolgokat, és amikor mind a ketten itthon vagyunk, akkor lehetőség szerint egymással foglalkozunk. Én azt gondolom, hogy megér még 1-2 próbát, hogy megpróbáljatok közösen valami kompromisszumos megoldást találni erre a problémára. Az nem jó, ha veszekedtek. Az pont hogy nem erős jellemekre vall, maximum makacsságra. 25/N
2014. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!