Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg engedélyt kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg engedélyt kellett volna kérnem? Jogos ez a reakció?

Figyelt kérdés

Csináltattam egy fülbevalót/pieringet. Ilyesmi:

[link]

A párom régebben mondta, hogy neki nem igazán tetszik. Nekem igen, régóta, ezért meg is csináltattam. Elhordott mindennek, szerinte szemét, vagyok, mert nem érdekel a véleménye. Szerinte ocsmány tűpárna fejem van, és úgy nézek ki, mint egy hülye kis kamasz. Szerinte egyáltalán nem illik egy anyukához (27 vagyok), és közölte, hogy amíg ki nem veszem, addig nem fog rámnézni, vagy hozzámérni. Normális, hogy ennyire kiakadt egy ilyenen?


2014. máj. 30. 18:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja, hogy túlreagálja...


Gondoljatok bele, mi az, ami nektek undorító esetleg a másik nemen... mondjuk fültágító, tetkó, kopasz fej, punk frizura, bármi...


És képzeljétek el, hogy a párotok úgy állít haza. :D

2014. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Előre el kellett volna mondani, mire készülsz, ha ellenzi, akkor is megcsináltathatod, de legalább számítani fog rá, hogy egyszer így állítasz haza, mondd meg neki, ha nem tetszik, drága a gyermektartás
2014. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ekkora cirkuszt egy pici fülbevaló miatt...
2014. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

És mégis mit csinálna a kérdező párja, ha valami, nagyobb testfelületre kiterjedő "szépséghibája" lenne? Például felszedne tíz kilót, vagy kihullana a haja vagy lenne egy látványos hege? Egyből kivágná az utcára, mondván mért nem beszélte meg vele előre?


Szerintem nonszensz, hogy egy pötty miatt, mert ezt tényleg az, kiveri a kérdező párja hisztit, akármennyire is irritálja.

2014. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
vagy túlzol, vagy dobd ki. a TE véleményed nem érdekli őt, nem fordítva. amúgy ez egy ízléses kis semmiség. és a te döntésed. nyelvpc másabb, mert azt érzi is.
2014. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Egyébként ez a cucc hajjal eltakart helyen van... tulajdonképpen akkor nem is látszik. Akkor van ennek értelme? Csak mert én nem látom :D

De lehet én vagyok ilyen, hogy mindenbe keresem az "értelmet" :D

2014. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

kezdenek elszabadulni az indulatok :D Leírom én hogy csináltam. Amikor kitaláltam, hogy xy intim piercinget akarok, akkor megkerestem a neten, megmutattam páromnak, és elmondta mit gondol róla. Volt amire azt mondta (kérte) hogy inkább ne, és volt amelyikre azt mondta, hogy másik ékszerrel ok.

Szóval egyeztettük, mert ez már nem csak nekem szól. Ennyit kell csinálni, és nincsen balhé. Ez nem engedély kérés, csak megbeszélni.

2014. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Neki a nyelvében van, kb 1 éve ígérte meg, hogy majd kiveszi, mert engem zavar csók közben, és ő sem szereti. Na, azóta sem vette ki, mindig megmagyarázza, hogy éppen miért nem. De nem piszkálom, max néha megkérdezem, mi újság (kb. 3-4 havonta). De úgy vagyok vele, hogy ha nem, hát nem.

Totál ki van akadva, el is ment itthonról. Mondta, hogy addig nem akar velem beszélni, amíg ki nem veszem...

2014. máj. 30. 20:17
 19/28 anonim ***** válasza:
ez már hiszti amit művel, szóval elég óvodás.
2014. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Parasztok vagytok mind a ketten:D
2014. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!