Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg engedélyt kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg engedélyt kellett volna kérnem? Jogos ez a reakció?

Figyelt kérdés

Csináltattam egy fülbevalót/pieringet. Ilyesmi:

[link]

A párom régebben mondta, hogy neki nem igazán tetszik. Nekem igen, régóta, ezért meg is csináltattam. Elhordott mindennek, szerinte szemét, vagyok, mert nem érdekel a véleménye. Szerinte ocsmány tűpárna fejem van, és úgy nézek ki, mint egy hülye kis kamasz. Szerinte egyáltalán nem illik egy anyukához (27 vagyok), és közölte, hogy amíg ki nem veszem, addig nem fog rámnézni, vagy hozzámérni. Normális, hogy ennyire kiakadt egy ilyenen?


2014. máj. 30. 18:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

akkor ráhibáztam a nyelvpcvel.

itt az ideje az ultimátumnak, nem?

2014. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
ez csak egy fülbevaló,könyörgöm! a te tested,a te döntésed,és kész. az ilyen nem férfi,hanem hiszis kiscsaj.
2014. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Ma közölte, hogy nem csak ocsmány vagyok, dé szemét is, mert annak ellenére csináltattam, hogy ő nem akarta. Ha nem veszem ki, akkor elhagy...
2014. máj. 31. 14:55
 24/28 anonim ***** válasza:
Keresnivalótok nincs egymás mellett, egyikőtök sem tiszteli a másikat. Ő nem tartja tiszteletben a te kérésed (nyelvpiercing) és azt sem, hogy ez a te tested, te sem tartod tiszteletben az ő véleményét, mindketten csak a magatok igazát hajtjátok, menjetek inkább Barbiezni.
2014. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ha már anya vagy, és a gyerek is tőle van ráadásul, akkor biztos hogy volt már ennél nagyobb veszekedés is köztetek. (főleg ha ilyen hisztikirály az úriember) Azt hogy sikerült megoldani?

Próbálj vele beszélni, kössetek kompromisszumot, ha nem megy, akkor mondd meg neki hogy tényleg jó indok egy piercing miatt elválni?

2014. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy kompromisszumként felajánlok 6 hetet. Ha addig nem szokja meg, akkor kiszedem szó nélkül....
2014. máj. 31. 16:27
 27/28 anonim ***** válasza:
Miért nem a nyelvpiercingéért cserébe?
2014. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Az volt az eredeti kompromisszum, hogy ő kiszedi azt a szart, én meg nem csináltatom meg ezt. De nem szedte ki, megmagyarázta, hogy nem tudja. A piercer srác amúgy gyerekkori haverja, mondtam, hogy kérje meg, majd ő kiszedi, de nem akarja... Mert hogy neki ne turkáljon senki a szájában... Kompromisszum képtelen.
2014. máj. 31. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!