Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha csúnya a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha csúnya a barátnőm?

Figyelt kérdés
De rég volt csajom, így összejöttem vele. Sajna nem tetszik, szinte csak sötétben érzem jól magam vele. De teste szép, csak feje, haja, szemölcsei, szeme se tetszik. Ő meg rajong értem. :/ Azért megbántani nem akarom, mit tehetnék?

#mell #bányarém #csúnyaság #trampli #öcsmányfejű #szemölcsös #csúnyaszemű #csesznehaj #megdugtam egy bányarémet
2014. máj. 30. 19:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Vedd úgy, hogy már megbántottad, csak még nem mondtad ki. Mert erről van szó. Légy egyenes és vállald be a megbántást.
2014. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem az a gáz, hogy csúnya, hanem az, amit te csinálsz. Komolyan képes vagy járni valakivel, aki nem tetszik csak azért, mert nem mered megmondani neki, hogy nem akarsz vele járni? Gondolkozz már el ezen!
2014. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

jók a kulcsszavaid :D amennyiben ez egy valós kérdés,mondd el Neki,hogy már nem érzed jól magad vele,vagy valami hasonló nagyon férfias kamuszöveget is nyomathatsz,amitől úgyis lejön Neki,mit akarsz.amúgy sose vágtam minek jön össze valaki olyannal,aki nem jön be neki se külsőre,se belsőre.

ha ennyi eszed volt,ne rinyálj,hanem adj Neki egy esélyt,hogy kifogjon vmi értelmeset.

2014. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább szakítsd most, mielőtt nagyon beleéli magát. Jobban jártok mindketten.


Viszont a kulcsszavak tényleg durvák. :DD

2014. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez tényleg komoly, akkor ne lágy már puhap-öcs.

Mondd meg neki, hogy ezt nem szeretnéd tovább folytatni, most ez felesleges tortúra, ha nem akarsz tőle semmit sem.

Azzal meg ne foglalkozz ha megbántódik (persze azért normálisan mondd el, ne olyan szavakkal illesd, mint amiket megadtál kulcsszónak).. elvileg úgysem akarsz tőle soha semmit.

Légy már férfi, ne foss be egy ilyen szitutól.

2014. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!