Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért ennyire bunkók?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért ennyire bunkók? Ha kérdezünk mért nem válaszolnak? Miért jobb hallgatni a problémákról mint megbeszélni azokat?

Figyelt kérdés
Kedves Pasik! Miért nem tudjátok megbeszélni a problémáitokat a barátnőtökkel? Miért hallgattok ha valamiről beszélni szeretnénk? Utána meg kitör belőletek és akkor meg csak pislogunk, hogy amikor kérdeztük miért nem mondtátok?! Ha azt mondjátok hogy szerettek minket, akkor miért tudjátok kibírni anélkül hogy hívnátok?? Ez meg tudná nekem magyarázni bármelyik pasi?? Nagyon megköszönném...!

2014. máj. 31. 13:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem tőle kérdezed meg ahelyett, hogy a férfiakat provokálnád és sértegetnéd itt?
2014. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
10%

"Mégis ezer meg egymillió ehhez hasonló kérdés van itt..."


- A nőkről ugyanúgy, mégsem helyes egyik sem.

2014. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Azért mert ő hiába kérdezem, nem válaszol...! Kérdeztem ő is rengetegszer, elhiheted! Azt gondoltam, hogy itt lesz valaki aki tud mondani egy értelmes indokot!
2014. máj. 31. 13:57
 14/25 anonim ***** válasza:
Én kedves és udvarias voltam világéletemben,egyiket sem csinálnám amit leírtál.Mi a különbség?Az,hogy az ilyeneknek mint amilyen én is vagyok még barátnő sem jut...Aki meg bunkó,azzal álltok csak szóba kb...
2014. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Kedves Pasik! Miért nem tudjátok megbeszélni a problémáitokat a barátnőtökkel?

TISZTA EGYENES VÁLASZ:

MERT NINCS!

2014. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
De van ő is belátta már! Akkor miért kell azért könyörögnöm hogy leüljünk s megbeszéljük?? Miért mondja hogy szeret, ha közbe meg napokig nem hív, úgy hogy nem is találkozunk, mert van köztünk 200 km távolság....
2014. máj. 31. 14:01
 17/25 anonim ***** válasza:

Ha van itt ezer meg egymillió kérdés erről, te miért tetted ezt fel? Elég lett volna csak megnézni az ottani válaszokat és akkor most nem reklámoznád mennyire ostoba vagy.

Ha a pasid nem kommunikál veled megfelelően, akkor ezt esetleg vele közöld, mondjuk írásban és akkor talán észhez tér. Sosem késő váltani.

2014. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy ehhez HASONLÓ kérdés, és mivel az enyém egy kicsit már, ezért mertem feltenni, de ha jól tudom akkor ez az oldal azért van kitalálva, hogy kérdéseket tegyünk fel! Ja és elmondtam neki írásban mindent és annyi volt a válasza hogy elolvasta.
2014. máj. 31. 14:06
 19/25 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk miért bunkó veled a TE pasid?
2014. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Te 2 db pasi után szidod a férfiakat de mi vagyunk a bunkók.



Tudod mit viragom? A szad nemcsak azért van hogy belerakjuk hanem hogy beszélj is vele a kanoddal..

2014. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!