Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megundorodtam az egész párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megundorodtam az egész párkapcsolati témától. Velem lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nem csak saját tapasztalat útján jutottam ide, de ezt látom másokon is.

A környezetemben egyszerűen nincs egy normális párkapcsolat. Az egyik fél mindig megcsalja a párját. Vagy mindkettő...


Ha esetleg még sem történik megcsalás, attól még a kapcsolatuk boldogtalan és igazából megcsalnák a másikat, de az erkölcsük nem engedi. Szerintem ez sem sokkal jobb mint az előző pont. Számomra nem lenne megnyugtató, hogy a párom velem van, nem csal meg, de amúgy mások után ácsingózik. Ennek a lehetőségnek sincs semmi értelme.


Ismerek párokat. Jó néhányt. És komolyan előbb utóbb mindig kiderül, hogy valami nincs rendben. Az egyik fél elsírja nekem a bánatát. Még a legtökéletesebb álompároknál is kiderülnek előbb utóbb a problémák.


Most vagyok 26 éves és ez a sok szemét dolog már kikezdett. Képtelen vagyok komoly céllal ismerkedni. Már tényleg csak a szexet keresem, mert ott legalább a két fél őszinte egymáshoz.


Most velem van a baj? Vagy csak az én ismerőseimmel van a baj? Nem hiszem...


Valakinek van hasonló tapasztalata/ érzése ezzel kapcsolatban?


26/F


2014. jún. 1. 18:38
1 2
 1/17 Költőnő? ***** válasza:
Azt látod, amit látni szeretnél.
2014. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem, én nem szerettem volna ezt látni.

Alapvetően hittem abban, hogy léteznek normális párkapcsolatok.

Egyszerűen ide juttatott a tapasztalat.

2014. jún. 1. 18:46
 3/17 Költőnő? ***** válasza:
Problémák minden emberi kapcsolatban vannak.
2014. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nos, én ezt elfogadom.

De a sok gyenge ember miatt, ezek a problémák felül kerekednek a két ember közötti köteléken.

Lehet valakiknek sikerül. Biztosan nagyon ritka, de őszintén szólva én nem ismerek két ilyen embert.

Majdnem leírtam, hogy talán a szüleimen látom azt, hogy működik. De már ezt se merem kimondani. Kitudja, hogy éveik során mik történtek, amiről nekem fogalmam sem volt gyerekként.


Egy kérdés Költőnő. Te a megcsalást egy megoldandó problémának tartod, vagy a megoldatlan problémák eredményeként? Csak mert ezt is tisztázni kell.

2014. jún. 1. 19:02
 5/17 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben inkább jó és tartós párkapcsolatok vannak és szerencsére a miénk is ilyen.

Tényleg van néhány szerencsétlenül sikerült kapcsolat, vagy olyan ember, aki bántja, kihasználja a párját. De az én környezetemben ők vannak kevesebben.

Kisebb problémák persze mindenütt vannak, a legjobb házasságban is előfordulhatnak viták, összezördülések.

35/N

2014. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Költőnő? ***** válasza:
A megcsalás sztem nem probléma hanem következménye a problémáknak.
2014. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Költőnőnél a pont, én is kb ezt akartam írni.


A veszekedés, hullámvölgyek mindenhol megvannak. Ettől még nem dől össze a ház, normális kapcsolat, nem menthetetlen. Elküldik egymást a vasporos pitsába, aztán egy idő után megbeszélik felnőtt módjára. Ez minden emberi viszonyban megesik, legyne az szülő, barát, ágyas, feleség, anyós, tanár, akármi.


És igen, az ember nem jár szemellenzővel, megesik hogy beindul másra is. Miért, nem megynyugtató ha nem csal meg? Hálleljua, egészséges nemi vágya van a másik félnek, de van benne annyi gerinc, hogy nem lép félre. Én akkor aggódnék, ha ez nem lenne így. és ez nem csak erkölcs, ez szimpla emberi tartás, és bizalom a részedről.

És simán lehet róla beszélni egy kapcsolatban, hiszen ez is része a másik félnek, csak jobban megismeritek a másikat.

2014. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek többsége annyira szeretne párkapcsolatot, hogy inkább marad egy rossz kapcsolatban ahelyett hogy inkább keresne olyat, ami tényleg jó.

Nekem pont akkor lett jó kapcsolatom, amikor már nem kerestem. De ennek nagyon fontos eleme az, hogy ha kellene, el tudnám engedni. És pontosan tudom, hogy ő is engem. Csak bízunk benne és teszünk érte, hogy erre ne legyen szükség. Az emberek többsége sajnos nem így gondolkozik.

2014. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hetes válaszoló!


Itt nem az egészséges nemi vágyról beszélek. Hanem mikor már van egy kiszemeltje akivel esetleg megcsalná, akibe szerelmes. De nem teszi meg, hanem inkább hűséges marad és szenved titokban.

Na ez az ami engem nem nyugtatna.

2014. jún. 1. 19:18
 10/17 Költőnő? ***** válasza:
Már az is nagy előrelépés lenne sztem, ha az emberek legalább már azt tudnák, h mit NEM akarnak.
2014. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!