Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megundorodtam az egész párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megundorodtam az egész párkapcsolati témától. Velem lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nem csak saját tapasztalat útján jutottam ide, de ezt látom másokon is.

A környezetemben egyszerűen nincs egy normális párkapcsolat. Az egyik fél mindig megcsalja a párját. Vagy mindkettő...


Ha esetleg még sem történik megcsalás, attól még a kapcsolatuk boldogtalan és igazából megcsalnák a másikat, de az erkölcsük nem engedi. Szerintem ez sem sokkal jobb mint az előző pont. Számomra nem lenne megnyugtató, hogy a párom velem van, nem csal meg, de amúgy mások után ácsingózik. Ennek a lehetőségnek sincs semmi értelme.


Ismerek párokat. Jó néhányt. És komolyan előbb utóbb mindig kiderül, hogy valami nincs rendben. Az egyik fél elsírja nekem a bánatát. Még a legtökéletesebb álompároknál is kiderülnek előbb utóbb a problémák.


Most vagyok 26 éves és ez a sok szemét dolog már kikezdett. Képtelen vagyok komoly céllal ismerkedni. Már tényleg csak a szexet keresem, mert ott legalább a két fél őszinte egymáshoz.


Most velem van a baj? Vagy csak az én ismerőseimmel van a baj? Nem hiszem...


Valakinek van hasonló tapasztalata/ érzése ezzel kapcsolatban?


26/F


2014. jún. 1. 18:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Költőnő! Ezzel rám akartál utalni? Valami konkrétumra gondolsz velem kapcsolatban?

Vagy az egész témához csatolod?

Mire gondoltál, mikor ezt leírtad?

2014. jún. 1. 19:46
 12/17 Költőnő? ***** válasza:
Nem rád értettem. Általánosságban írtam a párkapcsolati választásokra.
2014. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2014. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kísérteties a hasonlóság, de nem az én kérdésem ez.
2014. jún. 1. 22:40
 15/17 anonim ***** válasza:

Ennek tudatában azt mondanám rossz a közvéleménykutatási mintád. Én ismerek sokéve boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatokat.


Mondjuk ezek közül vannak elváltak, de nekem nem ideálom az egész életen át tartó szerelem, hiszen az emberek 10-20 év alatt rengeteget változnak, alakulnak és ritka hogy ez egymással párhuzamosan történik. Viszont az őszinteség igen, így én a válást nem látom feltétlen negatívnak. A szüleim is szétmentek, de ember módjára, nem kínozták meg egymást.


Mondjuk az is igaz, hogy ha jó az élet, akkor az ember általában kussol, viszont ha valami baj van, nyavajog. Ergó a jót nem hallod, mert nem beszélnek róla, természetesnek veszik.

2014. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Rossz emberek közt mozogsz talán....


Baráti körben, rokonoknál azért én is jó pár kapcsolatot látok, de azok közül csak egyet tudok ahol megcsalás van nő és férfi oldalról is. Ők házasok.


A baráti körben viszont nincs megcsalásos sztori. Amióta ismerem őket a férjem által, már ki kellett volna derülnie legalább 1-2 ilyennek, ha lenne.


Én azt látom, hogy akik szerelemből jöttek össze, azoknál nincsen megcsalás. Viszont a sógornőm meg a férje, náluk van...a csaj nem szerette a pasit, de hozzáment, hogy legyen valakije, és hát megcsalások sorozata volt részéről. Aztán a pasi erre rájött....kiszeretett a csajból eléggé...már ő is csalja. Többször szétköltöztek, majd újra össze...veszekedés van meg minden, de nem válnak. Gondolom macerás lenne. Viszont 1 őszinte mosolyt nem láttam egyiken sem amióta bekerültem a családba.

2014. jún. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát kérdező nagyjából én is ugyanazt látom, amit te és valószínűleg az én ismeretségi köröm nem egyezik a tiéddel. Igazából vagy csalják egymást az emberek, vagy nem csalják, de már csak éldegélnek egymás mellett, mint 2 barát (jobb esetben), vagy kb utálják egymást. Persze van 1-2 pár, akik boldog harmonikus kapcsolatban élnek és ez tök jó dolog. Nekem 7 hónapja nincs kapcsolatom és jelenleg annyira nem is hiányzik, nem keresem, most más dolgok a fontosak. Ennek ellenére biztosan tudom, hogy mindenki megtalálja a számára tökéletes párt, így én is meg fogom. Különben nem undorodom a kapcsolatoktól, amelyik rossz, az az ő hibájuk, akik meg boldogok, azokra jó ránézni. :) Az, hogy csak a szexet keresed szerintem nem jó út, mert olyan lányok között, akik egyéjszakás kalandokra jók, nem hiszem, hogy normálisat találnál. Nálam az egyéjszakás nem nagyon játszik, nem vagyok rászorulva, hogy akárkivel lefeküdjek, de te tudod. 25/l
2014. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!