Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért írogat nekem azóta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogat nekem azóta hogy kiadtam az útját?

Figyelt kérdés
2 hónapig voltam egy fiúval se veled, se nélküled viszonyban. Mindig megbocsátottam neki hogy ha megbántott is. Többször is megcsinálta velem azt hogy napokig le se sz@rt, nem keresett, nem akart velem találkozni. Azt mondta hogy akkor nem volt kedve hozzám. Én végül kiadtam az útját. De ennek már 3 hete de azóta is írogat valamit face-n hogy beszéljünk, de nem írtam vissza. 20/L
2014. jún. 2. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Rájött, hogy mekkora hülye volt, de jól tetted. Nem érdemes az ilyenre több időt pazarolni.
2014. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem értem, ha érdeklődik akkor mi a gond? én is ilyen helyzetben voltam mert bizonytalan voltam de rájöttem mit akarok /sajnos ugy tűnik hogy már későn/ és így most hiába változtam a csajnak már töb mint valószínű hogy nem kellek, szerintem egy plussz esélyt mindenki megérdemel, aztán ha megint töketlenkedik akkor hagyd, én nem kaptam meg ezt az esélyt sajnos, de így is közvetve köszönhetem a lánynak hogy most az vagyok aki vagyok , hisz hihetetlen mértékben változtam jó irányba, szóval ha még mindig tudnád szeretni akkor mindenképpen adj neki egy esélyt, ha tud akkor élni fog vele és így tud bizonyítani de ha nem változott akkor hagyd :) 20/f
2014. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én már adtam neki több esélyt, nem élt vele.
2014. jún. 2. 11:49
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem megérdemel még egy esélyt, legfeljebb marad minden ugyan így, de lehet hogy megtalálod vele a boldogságot
2014. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De miért érdemel meg egy újabb esélyt?
2014. jún. 2. 11:51
 6/12 anonim ***** válasza:
figyi attól hogy napokig nem volt kedve hozzád annak ezer ka lehet, csak nem mondja, lehet hogy elpatkolt egy rokona csak nem akarta az orrodra kötni a dolgot. különben hogy adtad ki az útját, hogyan váltatok el?
2014. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Telefonon megmondtam neki hogy közöttünk mindennék vége.
2014. jún. 2. 11:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Telefonon?! xD Apám. Egyik nőm e-mailben közölte velem, de akkor közöttünk 550 kilométer volt és 17 évesek voltunk.:D TELEFONON! XD
2014. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát ha tényleg nem érdekel már akkor mindegy nem? de mivel feltetted ezt a kérdést ezért olybá tűnik még mindig ha csak kicsit is de pislákol benned az érdeklődés fénye :) szerintem ezért adhatnál magatoknak még 1 esélyt, de nem akarlak meggyőzni csak mondom én is ilyen helyzetben voltam, de nem kaptam második esélyt, pedig addigra már tudtam mit akarok és beleszerettem a csajba, így elég sz4r a helyzet, de te életed ugy döntesz ahogy akarsz
2014. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért közöltem vele telefonon, mert meguntam amit velem csinált? Az fair volt amit ő csinált?
2014. jún. 2. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!