Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult egy helyzetben vagyok. Mit tegyek? -lent-

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel jóban vagyok. Egy ideje tetszik is.

Sokat szoktunk beszélgetni mindenféle témáról. Nem rég képbe jött az egyik osztálytársam, 'barátnőm'(?). Hirtelen jóba lettek, pedig a fiú előtte nagyon szidta nekem a csajt. mostmeg már sziveket irgatnak egymásnak stb. Harmadiknak érzem magam. A barátnőmnek mondtam, hogy belevagyok zúgva a fiúba, erre csak annyit mondott, hogy lehet, hogy neki is tetszik..Megkérdeztem a fiútól tetszik e neki a lány. de erre anyit mondott, hogy csak barátok..de hát nekem sem irogatott ilyeneket. Meg nem ölelt meg. Viszont nagyon kedves szokott lenni. Nem tudom mit tegyek. Arra nem állok késszen, hogy elmondjam a fiúnak mit érzek.. mit csináljak? segítsektek pls. köszii. (14lány)


2010. dec. 18. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet őt azért ölelgeti mert tényleg csak havernak tekinti és jobban elengedi magát mellette, irántad viszont többet érez és várja a jeleket. Hát adj neki. Ne hagyd, hogy a "barátnőd" a kis szíveivel meg az ölelésekkel meg a mézesmázos dumájával elszedje :D
2010. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Volt amikor egy egész éjszakán keresztül a 'semmiről' beszéltünk:D Annyira más minden amikor vele beszélek, gépen vagy a suliban..és amikor látom,hogy bejelentkezik..megszűnik körülöttem minden:D

Kedves válaszoló aranyos vagy,de nem tudok 'jeleket adni'. Egyszerűen béna vagyok vagy nemtudom.. a barátnőm..viszont nyomul ezerrel. amikor pedig a srácot megkérdeztem a közös (camos)képükről annyit mondott h a lány akarta de szivesen csinál velemis..hát én már nem tudom..:/

2010. dec. 18. 21:41
 3/9 anonim ***** válasza:

14 éves vagy.. nem baj, felvilágosítalak.

- Olyan nincs, hogy lehet, hogy neki is tetszik. Ha megölsz valakit, és az elmegy kórházba, mit mondasz afőnöködnek? Hogy nem volt egészen halott? Erre ő, tudod az ember vagy halott, vagy nem halott, olyan nincs, hogy nem egészet halott, és fejbelő, mert hazudtál neki. Ez ilyen :S


- Van egy srác akivel témázol és kavarsz (ehhe, na mindegy) megkérdezi egy fiúról hogy bejön neked, mit mondasz neki? na mit?

2010. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, magyarul a srác bekanosodott és félrelépett, egészen ügyes kis dugódani ez!
2010. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hehh ezen a halott,nem halott-on jót nevettem:D

Gondolom nem meri elmondani mert tudja, hogy nekem már tetszik egy ideje.

Velem is Ugyanúgy Camozik csak én nem támadom le, hogy csináljunk már közös képet, tegyük fel facebookra, és csámcsogjon mindenki rajtunk.

Elmondani azért nem szeretném neki mert ha ő egyáltalán nem érez többet barátságnál akkor azt is elrontom..azt pedig nem akarom.

2010. dec. 18. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
nem mered elmondani neki, akkor gondoskodj rola, hogy megtudja. gondolom nem csak az az egy barátnőd van, aki rámozdult. kérj meg egy másikat, hogy kezdje el terjeszteni rolad, hogy tetszik neked a srác. csak lehetőleg ha rákérdez, akkor ne kezd el idegesen vihogni és azt hajtani, hogy "nem is tetszel x3"
2010. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
az is lehet,hogy tényleg csak barátok és azért ölelgetik egymást és küldözgetnek egymásnak sziveket,mert ngyon jóba vannak és ilyesmi.szerintem"harcolj"az álmaid megvalósulásáért
2010. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha viszont megtudná lehetséges, hogy jót röhögne és akkor ennyi volt a barátságunknak is.


Hát igen énis ezt gondolnám ha nem ismerném a lányt. Aki nagyon nyomul. Rengeteg pasija volt már..

És azt mondta h lehetséges h tetszik neki a srác.

A fiú régen azt mondta, hogy nagyon ronda a lány, mert mutattam róla képet.. htt nemtudom..

szerintem valamelyik fél többet a akar mint barátság..=/

2010. dec. 21. 16:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Barátnődet azon nyomban ugasd le. Ne csak beszélj vele, hanem add a tudtára hogy ez így nem barátság. Basszus ne is beszéljen a sráccal meg semmi. Maximum köszönhetne neki vagy rólad beszélhetnének ketten. Ennyi. Mert egy normális barátnőnek ilyennek kell lennie.

A srác meg szerintem úgy van vele hogy nem igazán tudja hova tenni veled hogy most akarsz-e egyáltalán valami vagy sem. És mivel a barátnőd nyomul ezért úgy van vele hogy akkor be éri vele is.

Muszáj lenne egy kicsit nyomulósabbnak lenned! ;)

2013. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!