Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szó nélkül elköltözött az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szó nélkül elköltözött az élettársam. Telefonja ki van kapcsolva. Nem tudom utolérni. Azóta nem beszéltünk, nem találkoztunk. Tudom, hogy egy nőhöz költözött. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 07:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy már nem fog visszajönni,de már nem is kellene ezek után!Elfogadtam,hogy nem boldog velem,mást szeret,csak azt nem értem,hogyan tudta ennyire gerinctelenül lezárni azokat az éveket.
2014. jún. 3. 08:43
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked azt nem is kell megérteni, hogy volt képes erre.

Ezzel foglalkozzon az új nő, akire jó esetben hasonló sors vár, mert te is írtad, hogy aki egyszer megtette...


Az idő a legjobb gyógyszer, neked meg a legjobb megoldás, ha lefoglalod magad, hogy minél gyorsabban teljen az idő.

Kikapcsolódás a barátnőkkel, sportolj, túlórázz, kezdd el felújítani a lakást, foglald le magad tanulással, stb. Ha pislogni sincs időd, úgy röppen el pár hónap, hogy észre se veszed.

2014. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Most nagyon nehéz, de annak örülj, hogy még relatíve időben megszabadultál ettől a görénytől.

Egyébként voltam már hasonlóban, igen...

2014. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom akik ugyan olyan cipőben jártak,mint én!Ti tudjátok a legjobban,hogy most mit érzek!!Mennyi időbe telet,mire feltudtátok dolgozni a történteket?
2014. jún. 3. 10:39
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Igazán feldolgozni akkor tudtam, mikor ott volt a következő.
2014. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

á, bármikor visszajöhet, de nem érdemes rá várni.

Keress jobbat magadnak!

2014. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság? Még mindig nem jelentkezett?
2014. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Aki menni akar el kell engedni...mehet a fenébe :)
2014. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!