Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyembe, ha egy ilyen tényt tudnátok meg a kapcsolatotok elején?

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy kb. egy hete jöttem össze egy fiúval. A napokban megtudtam, hogy egy Tramal nevű gyógyszert szed. (Külföldön élek, nem tudom ez a gyógyszer otthon ismert-e, a másik neve Tramadol).

Utána néztem, hogy tulajdonképpen mi is ez, mert bár mondta, hogy opioid jellegű fájdalomcsillapító. Olvasgattam, hogy függőséget okozhat és milyen mellékhatásai lehetnek. Kicsit megijedtem a leírtaktól. Viszont a srácon nem látszik semmi "elváltozás", az sem, hogy gyógyszert szed.

Viszont ugye a kisördög/belső hang nem nyugszik.

Szóval, mit csinálnátok a helyembe ezzel a dologgal? Folytatnátok a kapcsolatot, vagy amíg totális rózsaszín köd nincs, addig lépnétek és hagynátok/szakítanátok?

Köszi a válaszokat!


2014. jún. 4. 00:24
1 2
 11/19 anonim válasza:
2014. jún. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

estem már bele ilyen csapdába.

sajnálom őszintén hogy ezt kell írnom, de minél hamarabb hagyd el... rossz ezt írni de én nagyon rászívtam a dologra, lelkibeteg barátnőt szedtem fel és nem tudom levakarni, ez mókásnak tűnik de amikor már fél éve tart a szakítás mert gyorsabban nem lehet akkor nagyon nem vicces a szitu..

2014. jún. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez most tényleg komoly kérdés?


Ellenőrzött gyógyszerszedés miatt elhagyni valakit??

2014. jún. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont. Rendelvényre felírt gyógyszer miatt valakit elhagyni? Ne már...akkor te cukorbetegekkel sem randizol, mert "nem tud gyógyszer nélkül létezni"? Nyilván sarkítottam a példát, de érted...nevetséges, amin problémázol.


Valaki írta itt, hogy hagyd el, mert lelkibeteg barátnője volt. Na most ez hogy jön ide? Ez egyéni balszerencse, mi köze ennek ahhoz, hogy valaki komoly állandó fájdalomra Tramadolt szed? Édesapám epeműtétje után is Contramal-t írtak fel, de nem lett lelkibeteg, csak nem fájt a sebe, mint állat.

2014. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Azon problémázom, hogy mondta! Mondani ugye bármit lehet, ha valaki valamit/valakit nagyon akar... Sajnos, alapjáraton bizalmatlanabb vagyok az emberekkel szembe. De kíváncsi voltam mások véleményére.
2014. jún. 4. 13:33
 16/19 A kérdező kommentje:

Ma találkoztam a fiúval és beszéltünk erre a dologról. Kiderült, hogy korábban fájt a válla és arra írta fel az orvos, fájdalomcsillapítóként. Azóta viszont semmi baja, nem fáj a válla/háta, de az orvosnak azt mondja, hogy fáj, ezért a doki újra felírja, ugyanolyan adagban (2-3 tabletta max. naponta)...és mint opioid jellegű bogyóról van szó, így függőséget okoz. Ergo "legálisan jut droghoz". Azt is elmondta őszintén, hogy azért szedi, mert ellazítja és kvázi kellemes érzetet nyújt és tisztában vele, hogy függőséget okoz ez a gyógyszer (és ő az).

Na, ennek fényében, ki mit mond?!



Lábjegyzetben megjegyzem: hogy egyébként jól érezzük magukat egymás társaságában, megértjük egymást és nincs semmi jele a függőségének, mert normálisan viselkedik/normális életmódot folytat.

2014. jún. 4. 23:14
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem normális életmód...

Ennek fényében én hagynám, de nem akarlak befolyásolni. A végtelenségig meg a doki sem fogja felírni a bogyókat neki, szóval ki tudja, hogy hova fajulhat ez a dolog...

Persze, lehet, hogy leteszi majd, de ugyanakkor lehet, hogy durva eszközökkel szerzi meg, vagy átszokik másra...

Én hagynám, de te tudod hogy hogy döntesz.

2014. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ennek fényében?


Menekülj!

2014. jún. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
rossz ómen ez sajnos... de azt se értem hogy miért nincs olyan megoldás h leszokik és együtt maradtok?? :))
2014. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!