Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudik, megcsal, vagy mi a gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik, megcsal, vagy mi a gond?

Figyelt kérdés
tegnap voltunk ujévezni, és megbeszéltük, h ma ott leszek nála. multkor mondta, h majd vesz gumit, de tegnap meg azt mondta, h vegyem meg inkabb en, majd o kifizeti. 2 éve vagyunk egyutt. meg olyan is volt, h tegnap puszilgatott, meg mondta, h mennyire szeret. meg, h örül, h 2 éve együtt vagyunk. miért lett hirtelen ennyire kedves? megcsal? habár tény, h pár napja kiakadtam neki, h kedveskedjen, hizelegjen többet, mert nincs nagyon önbizalmam. akkor nem kell aggodnom, ugye? 19, l
2010. jan. 1. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem a "gumis ügy" még semmi, ilyen előfordul, emiatt nem kell aggódni!:D

Am ha megmondtad neki h egy kicsit kedveskedjen, akk sztem nincs baj.

Ha később több ilyen "jel" lesz és kezd gyanússá válni, akk tedd fel a kérdést!De ez pár hónap kérdése!

2010. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehet, h a munka miatt volt eddig kiakadva. mert tulorazniuk kellett, és a főnök azt nem fogja kifizetni. meg elég nagy anyagi gondjai vannak, és amikor én jövök a számára " apró " hisztikkel, akkor elég ideges tud lenni. tegnap megkérdeztem tőle, h miért ilyen ilyen hirtelen, és mondta, h hát én mondtam, és ő csak próbál a kedvemben járni, de nem muszáj, ha nem akarom.
2010. jan. 1. 14:24
 3/3 A kérdező kommentje:
a telefonjat amugy megmutatja, ha kérem. elég féltékeny tudok lenni, de azt mondta, h még azt a barátnőjét se csalta meg, akit szeretett, nem h engem, akit szeret. én már nem tudok semmit. multkor meg ő kérte el a telefonomat. mert h ő is féltékeny, csak nem mutatja. és kérdeztem, h van-e vmi takargatnivaloja, h elkérte a mob.ot, de mondta, h nincs, csak h érezzem, h milyen rossz, ha vki nem kap még csak 1 kis bizalmat se 2 év utan.
2010. jan. 1. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!