Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is kiábrándít?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ismerkedés során titeket is kiábrándít ha egy nő nagyon helytelenül ír? Nem egy két vessző hiánya meg ilyesmi a gond,hanem j-ly hibák,hosszú rövid betűk felcserélése,írásjelek nem használata,minden mondat kisbetűvel kezdete és még sorolhatnám... Csak én látom ezt kicsit soknak? Nem arról van szó,hogy én nem hibázok de ha valakivel ismerkedek azért kicsit jobban oda figyelek az ilyen dolgokra.
2014. jún. 4. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Engem is zavar.
2014. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
csak a ly-j miatt szólnék kb, ékezetet nem mindenki ír , pl telórol elég nehézkes, na látod én sem írok mindig :D a j-ly nél meg szólok hogy figyi ez így van, aztán majd megtanulja a kis butus :D
2014. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ohhh akkor semmi esélyem mert kisbetüvel szeretek én is irni na arról nem is beszélve hogy véletlen elütöm a betüt vagy hiba csuszik ide oda .
2014. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem az is kiábrándít, ha egy férfi helytelenül ír. Az ékezet mindegy, mert ha telóról ír, akkor nem biztos, hogy ékezettel ír. A chat sem feltétlenül, bár én ott is nagy betűvel kezdem a mondatot és írásjellel zárom.


Viszont, ha valaki levelet ír és komoly hibákat ejt benne... Az nagyon idegesít és számomra elég kiábrándító. Eleinte még hiheti az ember elírásnak, de egy idő után rá lehet jönni, hogy elírás, vagy tényleg nem tudja..


Pl. egyszer egy srác az igekötőket rosszul írt le. Mondjuk "le megyek holnap veled". Jó, véletlen elírta...aztán mindegyiket így írta. Szerintem elég gáz.

2014. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Itt nem elütésről van szó meg kekeckedésről....De mikor 2x-3x el kell valamit olvasni,hogy megérts az már nekem kicsit sok. Pl"most tudc jobat mert en nem"
2014. jún. 4. 20:00
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nagyon gáz.. Meg értem én, a szleng... "vok" "h" (hogy), stb.. De egy idő után ez egyszerűen csak a nem tudás.. Arról nem is beszélve, hogy ha valakivel ismerkedek és netán komolyabb szándékkal ismerkedek, akkor az a minimum, hogy rendesen írok.
2014. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én is így látom. Főleg ha azt állítja,hogy kisebb főnöki beosztásban van egy vállalkozásban. Én is sokszor elütök ha tolóról vagyok és sietek. De ha egy lánnyal ismerkedek vagy hivatalos levél esetleg facebook-on posztolok akkor kicsit figyelek.Mert emberek vagyunk és hibázunk de szerintem valamilyen szinten minősíti az embert az ilyen jellegű dolog.
2014. jún. 4. 20:08
 8/19 anonim válasza:
Engem is kiábrándít egy srácban az ilyen. Ha a saját nyelvét sem képes megtanulni helyesen..
2014. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Jaja szerintem is gááz...Ha egy srác így ír, már eleve semmi esélye :)
2014. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy diszlexia.
2014. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!