Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is kiábrándít?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ismerkedés során titeket is kiábrándít ha egy nő nagyon helytelenül ír? Nem egy két vessző hiánya meg ilyesmi a gond,hanem j-ly hibák,hosszú rövid betűk felcserélése,írásjelek nem használata,minden mondat kisbetűvel kezdete és még sorolhatnám... Csak én látom ezt kicsit soknak? Nem arról van szó,hogy én nem hibázok de ha valakivel ismerkedek azért kicsit jobban oda figyelek az ilyen dolgokra.
2014. jún. 4. 19:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Azt hittem már én látom rosszul a dolgokat :)
2014. jún. 4. 20:17
 12/19 anonim ***** válasza:
A barátommal is hasonló szitu volt sms meg ilyenek, később kiderült, hogy diszlexia. Azért nem kell rögtön ítélkezni. Amúgy engem is zavar, azért is tisztázódott ez a dolog hamar. :)
2014. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Változó...

Sms-ben nem zavar..

Üzenetben, az elütés, ékezetek hiánya, vessző hiánya, nagybetűk kisbetűk megkülönböztetése sem.

De a:

joban,

Eszt,

Ijen

Mindíg

Stb nagyon, amikor egyértelműen a tudatlanságáből fakad a borzasztó, helyesírás.

Persze vannak diszlexiás emberek, de akinek ilyen gondja van, ne üzeneteken keresztül ismerkedjen, vagy udvaroljon.

2014. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkedhet egy diszlexiás is nyugodtan üzenetben, csak tudjon róla a másik. Amúgy sokat javult az írása a pasimnak. Nem vicc. Szóval nem biztos, hogy rossz az. :)
2014. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Persze mindig gondban lesz az írással, de nem volt emiatt gátolt és az szerintem jót tett.
2014. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van, ha tud róla a másik.

Ahhoz viszont el kell jutni egy szintre a "kapcsolatnak" nem kezdhet űgy az ember.." Én diszlexiás vagyok.." ;-)

Mert természetesen semmi baj vele,( egyébként az öcsém is hasonlő problémával küzd) csak az ember nem egyből ezzel jön:)

2014. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Persze a készülékem engem is megviccel, az u, o helyén van ugye az ü,ö is :)
2014. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, az megvan, hogy az odafigyelek egy szó?
2014. jún. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
hahaha és tényleg, utolsó, ez fel se tűnt :D jajjjj de kínos
2014. jún. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!