Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre hallgassak? (lent)

Figyelt kérdés
Ha nem igazán hasonlít az értékrendünk,a véleményünk max csak kis dolgokban,anyagilag sem egy szinten állnánk,bár ez max a jövőben számítana lakás,gyerek stb szempontból,szeretjük egymást,jól kijövünk általában,de sokat veszekszünk a különbözőségünk miatt,és sok ember szerint nem illünk össze,bár némelyiküknek tetszem,szóval ezért is mondhatják.Az eszem szerint meg kéne gondolni a szakítást,de a szívemnek eszébe sem jut,mert úgy van vele hogy hátha megoldható lenne.
2014. jún. 4. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az eszedre.
2014. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem igazán hasonlít az értékrendetek, akkor valószínűleg előbb vagy utóbb vége lesz.
2014. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A sok emberre nem kell hallgatni, nekem is azt mondta sok ember, hogy nem illünk egymáshoz a férjemmel, aki akkor még csak a barátom volt, hanem jobban illenék az X-hez, meg az Y-hoz.

Viszont ha nagyon különböző az értékrendetek és a jövőképetek az már komoly gond lehet, ilyen szempontból azért nem árt, ha előveszed kicsit az eszed és belegondolsz, hogy egyáltalán nem biztos, hogy változni fog az álláspontja ezekben a dolgokban és akkor mi lesz?

2014. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet ez igy fura,de a jövőképünk pl elég hasonló,az értékrend különbség inkább a gond,az hogy hogyan gondolkodunk.
2014. jún. 4. 21:48
 5/12 A kérdező kommentje:
Az jellemünkben meg leginkább az a különbség hogy ő a legkisebb dolgokon is rengeteget gondolkodik,én meg az apró dolgok mellett inkább elsiklok,meg,könnyebben sértődik meg,nehezen látja be ha másnak van igaza,és ő az érzelmesebb(bár utóbbi inkább pozitiv).De igen,valahol elgondolkodtam a szakitáson is,bár lehet inkább csak csiszolódnunk kéne egymáshoz,nem tudom...
2014. jún. 4. 21:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Te érzed, én nem is mernék konkrét tanácsokat adni. Gondold át, próbálj meg összecsiszolódni vele. Ha nem működik, az úgy is kiderül majd. Csak arra figyelj, hogy ne maradj benne egy nem működő kapcsolatban a ragaszkodás meg kényelem miatt.
2014. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak egy a lényeg: az ,hogy szeretitek egymást. Mással ne foglalkozz. Nem számítanak a különbözőségek. Nem számítanak az anyagiak. Nem számít az értékrend. Csak arra vágyik,hogy szeresd. Nem érdekli a pénzed vagy más. Csak a pénzügyeidben halgass az eszedre. 23/l
2014. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és mióta vagytok együtt? Szerintem a szívedre hallgass, mert nem érdemes eldobni egy kapcsolatot ilyen apróságok miatt.
2014. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok,és fél éve vagyunk együtt.
2014. jún. 5. 20:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha elhatározzátok magatokat, sikerülni fog helyrehozni. Csak bíznotok kell egymásban. Biztos meg tud változni a kedvedért, ha igazán szeret. Te is szereted őt?
2014. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!