Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is igazságtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igazságtalan dolog ez? Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút, baromi jó lelkű, kedves, okos jó ember mégis egy nőnek sem kell, szinte 28 évesen még egy barátnője se volt, mert annyi a hibája, hogy határozatlan.

Viszont van egy másik fiú ismerősöm, aki durva, bunkó, nagyképű, meg is üti a nőket, de érdekes módon mindig van kapcsolata, mindig van barátnője. Ez mennyire elterjedt manapság?


2014. jún. 5. 21:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem csak a két végleg van. A félénk fiúnak van más baja is, mert ha félénk, viszont így néz ki: [link] , könyörögnék neki, hogy randizzunk. És millió nő is.:)))


De: ha félénk és még mellé más hibája is van, az már gázosabb.


Az állat, nőverő férfiakat meg ne keverd ide, azok, akikkel ők járnak, ne legyen a te célcsoportod. ne akarj önbizalom hiányos, buta, félős, sérült lányokkal járni.

2014. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Tökéletesen osztom #9 hozzászólását.


Persze ez nem jelenti azt, hogy normális dolog, ha valaki egy bunkó sggfej és veri a nőket, tehát tekintsünk el ettől a véglettől és vizsgáljuk önmagában a srácot, anélkül, hogy bárkit mellé helyeznénk.


Tökéletes barát..és? Mi egyéb?

2014. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Erősebb kutya baszik. Ilyen az élet, ez evolúció. Az erős életben marad, utódot nemz, stb.. A gyenge veszik.
2014. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Erősebb kutya baszik. Ilyen az élet, ez evolúció. Az erős életben marad, utódot nemz, stb.. A gyenge veszik."


Itt most megint felmerül a kérdés: Akkor miben vagyunk mi emberek különbek az állatoknál?

2014. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ja rohadt elterjedt. AZ én párom is úgy köszön, hogy gyomron könyököl kétszer, de én ezt szeretem, meg mikor a konyhába vonszol a hajamnál fogva és úgy kérdezi főztem e ma. Mekkora férfi, imádom az ilyet, nekem csak az ilyen kell és minden lány olyan mint én, mind ezt szeretjük. Szóval bocsi.


(Az értelmesebbek úgy is felfogják...)

2014. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Csak értelmi szinten emelkedünk ki.
2014. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Már megszoktam ez a mai magyar valóság...

Erre csak ez a reakcióm:

http://www.youtube.com/watch?v=Xlm9G3ZA6IU

2014. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kérdező: A barátodnak kellene kövér lány?
2014. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

# 15:

Én felfogtam, de elfelejtkezel a rengeteg társfüggő lányról, akiknek kell a fájás. Az exem is ilyen lány, azért (is) cserélt le egy agresszív baromra...

2014. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Akármit mondanak itt az álszent csajok, Berki Krisztiánért a fiatal magyar női társadalom nagy része odavan... Ez mindent elárul róluk...
2014. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!