Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is igazságtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igazságtalan dolog ez? Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút, baromi jó lelkű, kedves, okos jó ember mégis egy nőnek sem kell, szinte 28 évesen még egy barátnője se volt, mert annyi a hibája, hogy határozatlan.

Viszont van egy másik fiú ismerősöm, aki durva, bunkó, nagyképű, meg is üti a nőket, de érdekes módon mindig van kapcsolata, mindig van barátnője. Ez mennyire elterjedt manapság?


2014. jún. 5. 21:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Valóban sokszor igazságtalan az élet, de nem biztos, hogy tehetünk arról, hogy kivel érezzük magunkat jól.

Én próbáltam régebben határozatlanabb srácokkal ismerkedni, de soha nem alkottunk jó párost, talán mivel én sem vagyok valami magabiztos, határozott egyéniség, vagy nem tudom. Valahogy soha nem működött és nemcsak a részemről.

Viszont a másik végletet sem tudtam volna elviselni, hogy a párom durva legyen velem, vagy megüssön.

Ezért kötöttem ki végül egy határozott, de jólelkű, kedves ember mellett.

2014. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!