Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes emberek, egy "kapcsolatban" semmibe veszik a másikat? Példák lent!

Figyelt kérdés

- Barátnőmnek hamarabb odamegy köszönni, facen hamarabb elolvassa az üzenetem, de a barátnőmnek ír vissza előbb, én ráérek

- Egy egyszerű eldöntendő kérdésre (Talizunk?) -elolvassa- és nem ad választ, hogy legalább tudjam, hogy igazítsam a programom

- Nyilvános helyen szinte oda se jön hozzám, ha köszön, akkor is csak úgy, mintha nem lenne semmi köztünk, tehát fel se vállal, szerintem méltatlannak tart a barátnő szerepre.

- Van, hogy napokig nem keres, de másoknak ír, aztán nekem előadja, hogy mennyi dolga van.....

- Félrelépett, és olyan h.lye, hogy még egy ismerősömnek meg is írta, hogy nem vagyok neki fontos... és még képet is linkelt a nőről. (és persze nekem megmutatta az illető)


Én úgy érzem - és a környezetem is -, hogy nem velem van a baj, kedves vagyok hozzá, odaadó, próbálom lesni a vágyait, ő meg ilyen tapló módon viselkedik. Úgy gondolom, nem ezt érdemlem. Nem értik a környezetemben sem, hogy miért szégyell, mert jó nőnek tartanak, meg mindenben igyekvőnek, hűséges is vagyok. Őt gyerekesnek és egy szemétládának tartják. Nem értem, ha valaki normális a másikkal, miért kell így viselkedni, sz.rba se venni a másikat meg megbántani, kihasználni, attól, hogy nem vagyunk belé szerelmesek.


Én csak azt akarom, hogy fontos legyek valakinek, nem kell, hogy hős szerelmes legyen, csak egy kis megbecsülést és figyelmességet kérek. Úgy látszik, sokat várok el. Ezt a dolgot minél előbb ÉN fogom lezárni, mert már teljesen úgy érzem, hogy kihasznál. Mert ugye ez senkinek nem esik jól, hogy előveszik, megvolt, napokig meg kit érdekel, meg is dögölhet a csaj.



2014. jún. 7. 19:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Elég gáz ez nekem. Ha ez kapcsolatnak nevezhető. Az elején még megvolt a randi jelleg...most meg furcsa. De egy ilyen öntelt és egoista emberre semmi szükségem, aki nincs tekintettel a másikra, úgyhogy véget vetek ennek.
2014. jún. 7. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!