Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan, mi az istent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, mi az istent csináljak? Elhagyott kb. mindenki, akire számíthattam, és a barátom meg. Áhh. Mi a helyes?

Figyelt kérdés

Szóval...Nemrég (kb. 4 napja) összevesztem a barátommal, mert az utóbbi időben elég paraszt volt velem. Letöröltem magam facebookról, skypeon tiltottam, a telefont meg nem veszem fel, ha hív. Az anyukájának sem. Azt vártam (én hülye, naiv liba), hogy majd átjön hozzám bocsánatot kérni, ha egy időre eltűnök. Ma egész nap az erkélyen álltam és vártam, hogy hátha felbukkan, de nem. Most kezdtem el sírni. Emellett a legjobb barátnőm sem áll velem szóba 3 napja, mert azt mondja, megváltozott a barátságunk, és neki ez így már nem jó. Egész nap csak várok, és piálok, már teljesen szétestem. Mit tegyek?


20L


2014. jún. 8. 20:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Ha nem veszed el a telefont neki és az anyjának sem, akkor miért jönne át?

Fordított helyzetben te mit tennél? Összevesztél a barátoddal és nem veszi fel a telefont...

2014. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ne keverd ide egy szülő halálát! Más mint a párunkat elveszíteni.
2014. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
kedves utolsónak igaza van!
2014. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Igen, más. Engem speciel jobban megvisel most, ennyi év után az, hogy itthagynak a bizonytalanságban, és ehhez hasonló dolgok. Amúgy meg biztos, hogy nem fogok menni a sráchoz, mert állandóan nekem kellett menni hozzá. Folyton. Ő kb. 4x volt nálam az elmúlt 3 hónapban.
2014. jún. 8. 20:51
 15/28 anonim ***** válasza:
akkor meg így jártál. ne síránkozz.
2014. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Költőnő? ***** válasza:
de MIÉRT nem keresed TE?
2014. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ha kikapcsoltad a telefonod azaz nem akarsz vele beszélni miért várod, hogy odamenjen?
2014. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"Elhagyott kb. mindenki"

Ha jól értelmezem 2 emberről van szó, abból az egyik a barátod, akit te hajtottál el. Kicsit torzítod a helyzeted. Ha még vársz a barátodra akkor nem értem miért dobtad ki ahelyett, hogy megbeszéltétek volna a problémákat, bár lehet ezt csak én nem értem a férfi-logikámmal.

2014. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem kapcsoltam ki a telóm, csak azt akartam, hogy ez legyen neki az utolsó lehetőség, hogy beszélhessen velem. Mármint nem a facebook, meg ilyen hülyeségek, hanem személyesen. Mert ezt személyesen kell megtárgyalni.
2014. jún. 8. 20:54
 20/28 anonim ***** válasza:

Hallod??!! Fejezd már be a hisztit mert esküszöm elfenekellek!

20 éves vagy bazz, nem 40 éves ahol már tényleg nehezebb lenne. Ha nem vagy egy 2 lábon járó Big-mac akkor találsz mást.

2014. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!