Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan, mi az istent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, mi az istent csináljak? Elhagyott kb. mindenki, akire számíthattam, és a barátom meg. Áhh. Mi a helyes?

Figyelt kérdés

Szóval...Nemrég (kb. 4 napja) összevesztem a barátommal, mert az utóbbi időben elég paraszt volt velem. Letöröltem magam facebookról, skypeon tiltottam, a telefont meg nem veszem fel, ha hív. Az anyukájának sem. Azt vártam (én hülye, naiv liba), hogy majd átjön hozzám bocsánatot kérni, ha egy időre eltűnök. Ma egész nap az erkélyen álltam és vártam, hogy hátha felbukkan, de nem. Most kezdtem el sírni. Emellett a legjobb barátnőm sem áll velem szóba 3 napja, mert azt mondja, megváltozott a barátságunk, és neki ez így már nem jó. Egész nap csak várok, és piálok, már teljesen szétestem. Mit tegyek?


20L


2014. jún. 8. 20:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ez a tanulópénz. Bunkó volt veled a barátod, te meg nyafogsz utána. Lefogadom, ha odafigyelt volna rád, nem sírnál utána. És bár nem ismerem az életeteket, valószínűleg volt előzménye annak is, hogy ennyire megváltozott, talán neked is volt részed az ügyben, vagy nem figyeltél eléggé rá. Ráadásul TE adtál esélyt egy ilyen srácnak, TE választottad őt, senki más, és valószínűleg nem nyomtak pisztolyt a tarkódhoz, hogy ez így legyen. (Tudom, most majd jön a duma a szerelemről, meg miegymás...) Ez a baj veletek, nőkkel (tisztelet az igen csekély kivételnek), sosem értékelitek azt, aki normálisan bánna veletek, utána meg siránkoztok, hogy kihasználnak benneteket, pofátlanul bánnak veletek stb. Igen, mert hagyjátok, és mert az ilyen srácokat istenítitek, nem egy olyan csajt láttam, aki szinte áhítattal lógott olyan faszin, aki kb. kutyának tekintette őt. És egy kapcsolat (vagy barátság) megromlásában rendszerint nem csak egy ember a hibás, talán gondolkozz el azon is, hogy miért fordult el tőled egyszerre két ember is. Ha tisztázni akarod vele a helyzetet, akkor keresd fel őt (a duzzogásoddal nem sokra mész, ő már talán más csajok után keresgél), vagy végleg hagyj neki békét. Tudom, megkapom a lepontozást, mert nyers voltam, de ez van.
2014. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Minden válaszoló pasi vagy mivan? A kérdező azért kapcsolta ki a telefonját, hogy a srác érzékelje hogy személyesen kell megoldani a problémát, a lány csak arra vár hogy odamenjen hozzá.

De kedves kérdező az a baj ezzel, hogy a mangákban meg filmekben működik és nagyon cuki jelenetek lesznek belőle, de való életben nem biztos, hogy összejön.. (nem azért mondom, megtörténhet! csak ha nem, ne engedd magad összetörni, nem gyakoriak az ilyen érzékeny és bátor fiúk.)

aztán meg a barátod nem tűnik valami fényes partinak a szöveg alapján :( ha nem foglalkozik veled rendesen, ne hagyd hogy fájjon mindez! legyél te az erősebb.

vagy feladhatod a büszkeséged és te mehetsz el őhozzá megbeszélni, esetleg engedd hogy felhívjon (bár a telefon ilyen esetekben elég nyomi..) vagy maradsz magadban és kisírod a lelked. (sírás után viszont erősebb leszel.)

amúgy meg lehet hogy csak idő kell? erre nem kíváncsi senki, de én kábé ugyanígy vesztem össze a barátommal, elegünk lett egymásból, nem foglalkoztunk egymással eleget, fel is út, le is út, nem beszéltünk egymással. egy ÉV múlva viszont lehűlt az agyvizünk és szinte elkerülhetetlenül megint egymásba szerettünk. ezzel persze nem azt mondom hogy ne beszélj vele egy évig. csak azt hogy az idő néha segíthet. és biztos sokan mondják hogy más nők után néz máris, ameddig te "nyafogsz" (bazz. szar a helyzet. szabad nyafogni! sokkal egészségesebb, mintha elfojtanád.) de... ha máris mások érdeklik, nem volt elég erős az érzelmi világa, ne sírj utána.

nem akartam ennyit írni, és valszeg nem sokat segítettem, csak próbálok egy kis pozitív energiát sugározni neked. szurkolok hogy erős legyél és végül így vagy úgy, rendbe jöjjenek a dolgaid!

2014. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Most kaptam tőle egy sms-t, hogy hiányzom. De nyilván nincs annyi vér a pucájában, hogy átjöjjön.
2014. jún. 8. 21:26
 24/28 anonim ***** válasza:

Figyuz, ha nem veszed fel a telefont, akkor nem fog átmenni.

És tökre igaza van.

2014. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, az ott a faszid, nem egy GONDOLATOLVASÓ.


Nyugodtan írj neki egy smst, hogy jöjjön át, mert szeretnéd látni.

2014. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Az már egy jó lépés, ha írt! Ezek szerint elég kicsi az esélye hogy mások után nézelődjön. és talán csak nem tudja, mi történne, ha most találkoznátok, nem tud mit mondani, talán fél hogy csak veszekedésbe torkollna? de azért ne várd el teljesen hogy csak ő kérjen bocsánatot, te is nézd meg magad kívülről, legyél racionális, inkább te is kérj bocsánatot, amiért nem vetted fel a telefont vagy valami, csak hogy ne érezze magát padlószőnyegnek.

ha meg ma nem is találkoztok, aludjatok rá egyet (és ne piálj sokat mert a másnaposságtól esetleg fájna a fejed aztán pont emiatt lennél frusztrált és vesznél össze vele megint) aztán a napokban csak ráveszitek magatokat egy találkozóra.

2014. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

újabb ok hogy legalizáljuk a marihuánát.


de amúgy írj rá ha ennyire hiányzik az a paraszt

2014. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Én is összevesztem a barátnőmmel. Csináltam neki egy nagy plakátot hogy Sajnálom,és megbocsátott. Ha tényleg szeret,akkor átmegy. Én a boksz zsákot ajánlom. Nekem bevállt.:):)
2014. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!