Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mien érzés buszsoför barátnöjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mien érzés buszsoför barátnöjének lenni?

Figyelt kérdés

lányok nem féltek attol hogy esetleg megcsal?

hogy viselitek?



2014. jún. 9. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
:))))
2014. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom őszintén én nem szeretem a Bushman-okat
2014. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az érdekelne mik a tapasztalatok meg éri megszereznni?
2014. jún. 9. 14:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyivel valószínübb, hogy egy buszsoför megcsalja a párját, mint valami más foglalkozású?


Minden munkahelyen vannak nök meg férfiak vegyesen, szóval a kísértés megvan. Viszont egy irodában/üzemben sokkal több a lehetöség a szexre, mint egy buszban....


Ha meg nem bízol a másikban, akkor nem is érdemes kapcsolatot kezdeni.

2014. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
a buta paraszt p**ák állnak le buszsofőrökkel :)
2014. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én sokat buszozok és tapasztalom, hogy a sofőrök incselkednek boldog-boldogtalannal.... a legtöbbjük nőcsábász, ismerem őket jó ideje. De van, amelyik abszolút nem. Bár inkább nem kéne buszsofőr...
2014. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolso köszi
2014. jún. 9. 22:22
 8/8 anonim válasza:
Hidd el nem másabb érzés buszsofőr barátnőnek lenni, mint pl egy autószerelő barátnőnek lenni... Ha szeret miért csalna meg? Ez amúgyis emberfüggő, nem csak a buszsofőr barátod csalhat meg. Már jó pár barátnőmet megcsalták, és érdekes, egyiknek a barátja se volt buszsofőr... Nyilván sok kis csaj oda meg vissza van tőlük, de ha a barátod, szeret akkor nyilván nem fog megcsalni, ha buszsofőr, ha bolti eladó, ha autószerelő (és sorolhatnám).
2014. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!