Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval,fél éve járunk én azt hittem minden oké.Ő egy gyönyörű nő,én egy nagydarab kicsit visszahúzódó fickó vagyok.Azt mondja mindig hogy egy ilyen férfit akart mindig aki ilyen mint én.Viszont 3 napja megcsalt egy fickóval,közös baráti társasággal voltak (nekem nem vol időm elmenni),először annyit mondott,hogy csak csók volt de később kiderült ,hogy le is feküdtek.Azóta egyfojtában hivogatt,jön hozzám sírva ,hogy bocsássak meg neki,mert ő csak engem szeret az a másik csak külsöre tetszett neki és csak elragadta a hév.Mint mondtam nem vagyok egy ilyen kockahasú izomállat de azt mondta,hogy sxeret.Gondolkottam,hogy mit tegyek,és arra jutottam,hogy nincs bocsánat.


egyszer megcsalt akkor nem szeret igazán,én így gondolom.Szerintetek?


2014. jún. 9. 23:29
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Eldöntöttem,hogy vége ,most is éppen hív.Egyébként nem vagyok gazdag,átlagosan élek.Azt mondta még az.elején hogy azért szeret mert annyira "férfias " vagyok és hogy mindig ilyen férfit szeretet volna.

3-as nem magától mondta el hanem az egyik ismerős szólta el magát aki ott volt ,hogy nagyon össze melegettek,mikor megkérdeztem tőle először hazudott aztán vallota be.De először mint mondtam csak a csókot utána azt,hogy lefeküdtek .

2014. jún. 9. 23:42
 12/34 anonim ***** válasza:

Kb. én is így csinálnám ahogy te.

Mehet a 3,14-ba!

2014. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég undorító, hogy ismerőstől tudtad meg... Gondolkoztam, hogy azt írjam adj neki egy utolsó esélyt, de így véletlen se!
2014. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
kuka
2014. jún. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Na szóval mint ahogy az előbb írtam ,egyfolytában hivogat.Most beszéltünk és megmondtam neki,hogy vége ez a lovacska elszaladt.Kérte ,hogy bocsássak meg ,de isten megbocsájt én nem.Azt mondta,hogy nem tud nélkülem élni és hogy találkozzunk holnap és beszéljük meg .De ezen már nincs mit beszélni.Ennyi.
2014. jún. 9. 23:51
 16/34 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél már hülye, bocsáss meg neki! Te írtad h nagy darab, visszahúzódó srác vagy, nem biztos hogy találnál még egy ilyen állításod szerint gyönyörű nőt, mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. De úgy látom te vagy az aki nem nagyon akarja, gondolkozz el rakta és beszéljétek meg! Én adnék még egy esélyt!
2014. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Mehet amerre lát :) megcsalt hazudott...

Viszont én azt mondom h ne mond el semmiféle kvának meg ribizlinek hiszen a barátnőd volt és szeretted. A te gerinced maradjon meg ;)

2014. jún. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

utolsó-egy csúnya szót se mondtam neki,nőkre nem mondok csúnyát inkább szépen próbálom vele megértetni.

utolsó előtti-azért mert én nem vagyok egy adonisz nem fogom eltűrni,hogy bármikor megcsaljon,mert 7gysem találok még egy ilyen nőt,nem tudom talán ő is így gondolta ,hogy úgyis megbocsájtok neki ezért.

2014. jún. 10. 00:02
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
férfi maradtál és ez a lényeg :)
2014. jún. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
próbálok az maradni :)
2014. jún. 10. 00:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!