Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval,fél éve járunk én azt hittem minden oké.Ő egy gyönyörű nő,én egy nagydarab kicsit visszahúzódó fickó vagyok.Azt mondja mindig hogy egy ilyen férfit akart mindig aki ilyen mint én.Viszont 3 napja megcsalt egy fickóval,közös baráti társasággal voltak (nekem nem vol időm elmenni),először annyit mondott,hogy csak csók volt de később kiderült ,hogy le is feküdtek.Azóta egyfojtában hivogatt,jön hozzám sírva ,hogy bocsássak meg neki,mert ő csak engem szeret az a másik csak külsöre tetszett neki és csak elragadta a hév.Mint mondtam nem vagyok egy ilyen kockahasú izomállat de azt mondta,hogy sxeret.Gondolkottam,hogy mit tegyek,és arra jutottam,hogy nincs bocsánat.


egyszer megcsalt akkor nem szeret igazán,én így gondolom.Szerintetek?


2014. jún. 9. 23:29
1 2 3 4
 31/34 A.R. ***** válasza:
Ha egyszer megcsinálta megint meg fogja. Ugyanez volt velem is és még hagytam magam 2 szer megcsalatni.....
2014. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Mint írtam ,tegnap mondtam neki,hogy vége.

Ma mentem egyetemre vizsgára,mire kimentem a vizsgáról már várt.(nem egy egyetemre járunk,nem tudom honnan tudta ,hogy most vizsgázok én nem mondtam neki)Kezdte előröl ,hogy bocsássak meg stb.

Azt mondta ,hogy nem akar élni nélkülem,már attól félek ,hogy csinál magával valamit.

2014. jún. 10. 14:37
 33/34 anonim ***** válasza:

Jól gondolkozol!!! ;)

Aki egyszer megtette meg fogja tenni többször is.

2014. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Az, hogy csinál magával valamit... erre az a teóriám hogy aki hülye az haljon is meg!!
2014. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!