Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval,fél éve járunk én azt hittem minden oké.Ő egy gyönyörű nő,én egy nagydarab kicsit visszahúzódó fickó vagyok.Azt mondja mindig hogy egy ilyen férfit akart mindig aki ilyen mint én.Viszont 3 napja megcsalt egy fickóval,közös baráti társasággal voltak (nekem nem vol időm elmenni),először annyit mondott,hogy csak csók volt de később kiderült ,hogy le is feküdtek.Azóta egyfojtában hivogatt,jön hozzám sírva ,hogy bocsássak meg neki,mert ő csak engem szeret az a másik csak külsöre tetszett neki és csak elragadta a hév.Mint mondtam nem vagyok egy ilyen kockahasú izomállat de azt mondta,hogy sxeret.Gondolkottam,hogy mit tegyek,és arra jutottam,hogy nincs bocsánat.


egyszer megcsalt akkor nem szeret igazán,én így gondolom.Szerintetek?


2014. jún. 9. 23:29
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
100%
Mi ez hogy elragadta a "hèv" ? Ez mèg anális bènább hogy "hu elèg sokat ittam bocsi". Èn nem bocsátanèk meg neki.. De te ismered!!!
2014. jún. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Az is benne volt a történetben,hogy iszogattak ,ez nem maradhat ki a történetből ,mintha ettől megbocsájtható lenne.Én is volt már hogy a kelleténél többet ittam mégse másztam rá egy nőre sem.
2014. jún. 10. 00:16
 23/34 anonim ***** válasza:

Ez sokszor előfordul.

Az a helyzet, hogy ez a csaj, bármit is mond nem szereti a mulya fiúkat. Csakúgy, mint a többi. Neki is FÉRFI kell.

Azt meg jól tetted, hogy kidobtad. Ez csak azok közül volt az első, amit megtudtál.

Keress tovább. Biztos találsz majd egy rendes lányt is.

36F

2014. jún. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem fogadd vissza.


1) Hiányozni fog a punci

2) Mindenki hibázhat

2014. jún. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Fél éve vagytok együtt és őt már elragadta a hév?A legnagyobb szerelemben kellene lennetek!Soha többé nem bíznál benne,hagyd a csudába.Pláne,hogy annyi gerinc nem volt benne,hogy elmondja.
2014. jún. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan tisztellek amiatt mert ragaszkodsz ahhoz hogy vége van. Megérdemli, egy ilyen eset után többet nem lehet megbízni benne, ha szereted akkor sem. Hagyd a fenébe, majd tanul ebből az esetből.
2014. jún. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű eset......és nem feltétlen a megcsalás miatt!!!

Az Általad leírtak alapján közös barátokkal ment el szórakozni amikor összeszűrte a levet egy ismeretlen hapsival....nagyon nem mindegy, hogy ezt a dolgot ketten kell lerendeznetek egymással vagy a barátok is tudnak Róla!! A barátnőd szedte fel a hapsit vagy fordítva?

Egyet értek azzal, hogy egyszer mindenki hibázhat, de bizonyítania kell utána.....és ez nem egyszeri bocsánatkérésben merül ki nálam....ha meg tud győzni, hogy megváltozik a hozzáállása akkor lehet folytatás.

Viszont ha "kizárólag" testi vágyat érzett a másik hapsi iránt akkor ott valami más probléma is van....ezen érdemes elgondolkozni! Vajon a szexuális életetek rendben van? Nem laposodott el a dolog? Min kéne változtatni?

37F

2014. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Hát az még rosszabb, ha mástól tudod meg. Akkor eltusolta volna a dolgot??.. és még többször megteszi, mert tudja ugy sem fogsz rájönni?? Hagyd rá. Nem éri meg vesződni. Fél évet simám kiversz a fejedből! Maradj férfi, állj talpra!! Hagyd a lányt, most hogy mást etessen!!! Kitartást, és majd írj a fejleményekről!!!

20/L

2014. jún. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell jól kihasználni, és a bűntudatára alapozva mindenfélére rávenni a szexben.
2014. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

#27 Ha megütsz egy nőt, akkor az már senkit sem érdekel, hogy ő provokálta ki. Csak az a fontos, hogy megütötted, és nem számít hogy miért, senkit sem érdekel a magyarázatod.

Itt is ugyanez a helyzet. Megalázta a srácot. Pont. Nehogy már a srácot okold. Persze vannak "férfiak" mint te akik azt hiszik, hogy minden az ő hibájuk, még az asszony hűtlensége is.

Az ilyen nőktől meg kell szabadulni, etessenek mást a hazugságaikkal.

36F

2014. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!