Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet hogy annyi pár van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy annyi pár van ahol a srác 20on a lány tizenéves, mikor nekem 22 évesen egy csomó 17 éves csaj, mondta hogy túl idős vagyok és nem akar 20on éves fiúkkal járni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 18:50
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Denis Kenzo: ja tökmindegy, egyszerű vagy mint a faék, ezen nincs mit változtatni, trollkodj máshol, bár te még azt sem tudsz...
2014. jún. 11. 19:29
 12/31 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint nem lesz kép? :<
2014. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
sajnos nem küldhetek :((( mert tudod én egy 5 éves hibrid űrlény vagyok az Alfa Centauri egyik félreeső bolygójáról és nincs sem személyim sem lakcímkártyám ezen a bolygón :,(((
2014. jún. 11. 19:31
 14/31 anonim ***** válasza:
56%

Már sejteni lehet h miért nem állnak szóba veled még a jóval fiatalabbak sem. Egy retardálttal senki sem ismerkedik szívesen.


Amúgy nem Trollkodok! Halál komolyan írtam mindent.

2014. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
36%
Idiótákkal senki sem ismerkedik szívesen :D
2014. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Denis Kenzo: "Halál komolyan írtam mindent" hát akkor te tényleg egybites vagy B+ :DDDDD és ezt vedd bóknak inkább XD
2014. jún. 11. 19:35
 17/31 anonim ***** válasza:
44%

Tetszik az, hogy amint a trollkodás kifejezést használtam, a kérdező úgy dobálódzik a szóval, mint egy rostmentes étrendű autista a saját ürülékével :D


@Denis: Am. a csávó rötön azt hitte, hogy szarkasztikus voltál a válaszodban, amikor valójában megdícsérted a kérdésben említett leányzót. Kiverted nála a kisebbségi érzés biztosítékot, abból van a félreértés.

2014. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Szívesenke gondold újra amit írtál, mert nagyobb f@$zság mint a létezésed egyáltalán :D
2014. jún. 11. 19:37
 19/31 anonim ***** válasza:

Nolám nolám Te észrevetted látod, és elsőre megértetted :)

mik vannak....

2014. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
még utoljára segítek neked gondolkodni: megdicsérte a csaj(oka)t --> ezzel azt helyeselte, hogy kosara(ka)t kaptam --> ergo egy kárörvendő troll f***
2014. jún. 11. 19:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!