Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet hogy annyi pár van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy annyi pár van ahol a srác 20on a lány tizenéves, mikor nekem 22 évesen egy csomó 17 éves csaj, mondta hogy túl idős vagyok és nem akar 20on éves fiúkkal járni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 18:50
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

"értelmes az aki neked mond nemet első, bunkó kommentre bunkó válasz bocs..."


Tudod, ez az egy mondat leginkább azt sugallja, hogy magadban semmiféle hibát nem találsz, mert nem is keresed. Szerintem a lányoknak bejön, ha valaki határozott, néha kicsit önfejű akár... de az, hogy mindig a lányokban keresd a hibát, és nekik kelljen mindenért dolgozni... Bocs, nem túl szimpatikus.


Magyarán azt mondtad, nem fogadsz el nemleges választ... de talán az is elképzelhető, hogy egyszerűen csak vannak, akiknek tényleg nem vagy szimpi. Mert nincs olyan ember a földön, akinek mindenki igent mond. Ez van. 17/L

2018. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!