Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet a barátság extrákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a barátság extrákkal hosszabb tavon? 19/L

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb haverom két hete be próbálkozott nálam es hat el is erte a célját. Azóta többször voltunk együtt de nem akarunk járni egymással mert nem vagyunk szerelmesek egymásba. Viszont kémia van köztunk es nagyon vonzódunk egymáshoz. Ahogy mondani szoktak: izzik köztunk a levegő. Nem akarom tönkretenni a barátságunkat de annyira jo vele. Működhet ez hosszabb tavon?? Mondjuk őszig ??
2014. jún. 11. 20:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem nem neked... Az előtted lévőnek
2014. jún. 11. 21:05
 12/21 Kiki555 ***** válasza:
Szerintem ha folytatod akkor a kémiai kapcsolat végére biztosan kialakul valami,vagy ha nem akkor ez eléggé furcsa számomra.Igazából a szívedet kövesd,ha folytatni akarod lehet a végére lesz egy jó párkapcsolatod.
2014. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mert semmi értékrended sincs. Azért vagy nevetséges.
2014. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Kiki555 : köszönöm a valaszaidat igazad lehet sokat segítettél :)

Következő: mi a bajod az ertekrendemmel? Az hogy jol érzem magam egy férfivel akivel nem fogok összeházasodni vagy mi?

2014. jún. 11. 21:14
 15/21 anonim ***** válasza:
Az, hogy felnőtt ember vagy és illene már elköteleződni.
2014. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
19 éves fiatal no vagyok es meg közel sem akarok elkotelezodni... Fiatal vagyok es szabad. Amugy sem a 19. Században élünk hogy mar férjem meg gyerekem legyen. Nekem most egyetem es szabadság kell nem egy férj
2014. jún. 11. 21:23
 17/21 Kiki555 ***** válasza:
Nincs mit,szívesen vászoltam.
2014. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
SOHA
2014. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó vége lesz mert ha már most így érzed, hogy eltudnál vele képzelni egy kapcsolatot, ő meg nagyon tiltakozik ellene ami persze változhat még de ha nem fog és te mondjuk bele is szeretsz akkor elég kellemetlen lesz neked és a barátságnak is lőttek. De kívánom, hogy minden jól alakuljon :) azért írtam ezt mert nekem nem működött ez a barátság extrákkal de lehet neked meg fog :) 19/L
2014. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) en nem akarok beleszeretni de tetszik. Lehet hogy tényleg nem lesz jo vége es bukom a barátságot is de nem tudok ellenállni neki. Nem megy. Remelem hogy azert nem lesz rossz vége es nekem sikerülni fog :)
2014. jún. 11. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!