Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gyözzem le?

Figyelt kérdés
"Fèltèkeny" vagyok a pasim multjàra.Rosszul esik ha làtom màs növel kèpeken,fàj,ha arra gondolok,hogy azt a nöt is szerette,söt lehet jobban mint engem most,idegesit ,ha beszèl rola stb tudom ez màr beteges ,de akàrmennyire probàlok nem ezen kattogni nem megy :( mit tegyek!? Tanàcsokat lègyszi 28 N
2014. jún. 12. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Feküdj le jó sok pasival.
2014. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is volt már egy barátja. Mi napig őriz róla egy képet a szobájában, de azt mondta, hogy már nem jelent neki semmit, csak kell egy emlék én meg elhiszem, mivel boldognak találom. Egyszer beszélt róla nekem kérdezhettem is, mindenre őszintén válaszolt, de sose kattogok ezen. Élj a jelenben, ne a múltban! Jelenleg téged szeret, de ezzel csak szépen lassan eltávolítod magad mellől.
2014. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a jelenbe kène èljek,de ugy nehèz, ha a facebookjàn egy règi nöjèvel vannak kèpei több alkalomrol is,hogy a baràtokkal buliznak,bezzeg èn egy baràtjàt sem ismerem ,nemhogy velük bulizzak :( èn nem tehetek semmi "szemèlyeset" fel nehogy bàrki làssa,hogy velem van!? :(
2014. jún. 12. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanezen kattogok minden lánynál.Ezért nem is jött össze egy kapcsolat se.Mindenkit elüldöztem végül,mert ez a kisebbségi komplexus mindig eluralkodott rajtam.Soha nem éreztem magam elég jónak,hiába voltam állítólag az.Egy darabig nyilván lehet tolerálni,de ha huzamosabb ideig megy ez a kételkedés magadban,akkor azzal gyakorlatilag a párod szavát is kérdőre vonod,elfogy a bizalom és kampec a kapcsolatnak.Fogalmam sincs,hogy hogyan lehet ezt legyőzni,mert nekem nem sikerült.

Volt egy lány,akit szerettem és ő is állítólag szeretett,de amikor egyszer felhoztam,hogy próbáljuk meg közösen,akkor lekoptatott mondván,hogy a pasija volt neki az első(igen kapcsolatban volt,aminek minden héten kimondták a végét).

Azóta csak szűz lányokkal akarnék ismerkedni,mert nem akarok,mert nem akarok az exekről hallani.Azelőtt nem zavart az ilyesmi,de az a lány ügyesen belém plántálta ezt.

Ha rájöttél,hogy hogyan lehet ezt az egészet leküzdeni,akkor szólj!

2014. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 vicr4m ***** válasza:

Egyszerűen beszéld meg vele a dolgot, mondd el a pasidnak, hogy téged ez mennyire zavar és vegye le a képet. Ha tényleg annyira szeret, mint mondja, nem fog ebből problémát csinálni és leveszi (nem fog azzal foglalkozni, hogy mit szól más hozzá).

Barátnőm anno kb. 1 hétig duzzogott, mire végre kihúztam belőle, hogy mi a baja, kiderült, hogy volt fent egy bulis kép egy volt barátnőmmel és ez zavarta. Nem is emlékeztem, hogy van ilyen kép, nem szoktam a saját képeim nézegetni, azonnal levettem és megoldódott a probléma. Azóta figyelek erre az "apróságra" :)

2014. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,de ugy nèz ki nem èrdekli,annyit vàlaszolt hogy "nem szoktam facebookozni,nem tudom hogy kell" hàààt sovàny vigasz,mindig hülye vàlaszokkal leràz,aztàn persze semmi sem vàltozik :(
2014. jún. 12. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!