Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérdemeltem? Meg. De akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemeltem? Meg. De akkor is fáj. A legnagyobb sablon.

Figyelt kérdés
Sokaknak volt ilyen.össze jöttem egy lánnyal...mesés volt...de nem tartott sokáig...mert egy szemét vagyok aki változtatni akart egy emberen de nem erőszakkal...a szavak erejével. Miért? Mert hülye voltam és nem fogadtam el pedig semmiség volt. A vége egy hevesebb szóváltás volt..veszekedésnek se mondanám...azóta nem nézünk egymásra...Az elmúlt idő alatt többször eszembe jutott...bárcsak uralkodtam volna magamon...bárcsak gondolkodtam volna...ha tehetném vissza mennék... tudjátok mit? Megérdemeltem... sajnáltatom magam? talán...de fáj...és rá gondolok...Sajnos már nem merek "bocsánatot kérni" Úgy érzem tudom a választ rá csak égnék vele...de fáj...tapasztaltak...hogyan felejtetettek?

2014. jún. 14. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez történt most. A pasi meg akart változtatni, elegem lett és szakítottam. Ha szereted kérj tőle bocsánatot és talán megbocsájt. Ha nem akkor egy másik szerelem talán feledtetni tudja veled.
2014. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%

Kérj bocsánatot.

Az ego komoly ellensége az embernek, aki felül tud lépni magán, az több lesz.

Szóval kérj bocsánatot, és bármi lehet még.

2014. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

akárhogy is lesz, lesz-e még köztetek valami, vagy sem, kérj bocsánatot tőle.

ezzel legalább békésebb hangnem marad köztetek, és egy jobb viszony.

az ember a hibáiból tanul, és úgy látszik, kezdesz érettebb lenni, hiszen beismered magadnak is, hogy hibáztál. vigasztaljon az, hogy legközelebb ezt már nem követed el újra. (persze lehet majd mást, de azt majd megtanulod legközelebb, és így tovább.)

hát nagy lecke volt nekem is, mit ne mondjak. tényleg csak az vigasztal, hogy legközelebb nem követem el újra a régi hibáimat, és hogy a másiknak is finoman jelzem, hogyha úgy érzem, hogy érdemes valamilyen hibájára felhívnom a figyelmét...

ugyanis egy kapcsolat kétemberes meló, ergó a te részedről is voltak hibák, talán te "provokáltad" a rosszat, de ugyanúgy ő is felelős azért, hogy így alakult és így lett vége.

2014. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen üzenetet azért hagynék neki:

"Nézd tudom, hogy hülye voltam és képtelen voltalak elfogadni téged úgy ahogy vagy (pedig visszagondolva igazából semmi bajom nem volt veled), de tudnod kell, hogy megbántam amit tettem. Mondj rá bármit, lehet, hogy nem akarod újrakezdeni, de én nem szeretnék veled haragban lenni. Örülnék, ha ettől még legalább barátok maradnánk.

Köszönöm, hogy elolvastad!"

2014. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 BlackSword ***** válasza:
7%
Annyit tehetsz, hogy tanulsz a hibádból... Dowd-ra meg ne hallgass, mert csak a szája jár, és azért, mert Te túlléptél rajta, attol a volt párod nem biztos hogy túl fog... Szóval kicit egyébként is zavaros a retorikája, mint a Fidesznek...
2014. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy úgy tűnik még nem léptem túl... hogy ő vele hogy miként azt meg nem tudhatom sajnos...mennyivel egyszerűbb lenne ha az ember olvashatna néha mások gondolataiban.. :/
2014. jún. 14. 22:51
 7/18 anonim ***** válasza:
#5 látom most már mindenkor belém fogsz kötni ha kell ha nem :D
2014. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

De legalább megvan a bosszú lepontozóm :D

Nem kicsit vérciki :D

2014. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jah és Blacksword-ra ne hallgass, mert csak a szája jár :DDDDDDD

(személyeskedni én is tudok ha kell :D)

2014. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A kérdésre küldött válaszokon töprengek....van ez a bocsánat kérés de lassan 1 éve volt szóval szerintem nem kicsit lenne bunkó....
2014. jún. 14. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!