Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérdemeltem hogy ez a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemeltem hogy ez a lány ott hagyott? Ez olyan nagy tragédia? Miért nem volt jó így neki ahogy nekem?

Figyelt kérdés
ismerkedtem egy lánnyal 1 hónapig. de előtte is ismertük egymást csak akkor még barátkoztunk egymással. elhívtam randizni minden jó volt még csók is történt. de utána nem kerestem 1 hétig. azt mondta hogy hívott miért nem hívtam vissza. haragudott rám de csak belement még egy találkozóba. azt mondta hogy ezt megint megcsinálom vele akkor elfelejthetem őt. kerestem őt ismét találkoztunk. de utána megint nem kerestem őt de már csak 1-2 napig. mondtam neki nem akartam hogy a kapcsolatunk ellaposodjon. majd ezt folyamatosan megcsináltam vele. múlt hét csütörtökön találkoztunk. pénteken kerestem írtam smst neki, amire visszaírt, azt írtam hogy állandóan rá gondolok. de szombaton írt smst hogy mi újság velem, de nem írtam neki aznap. vasárnap estefelé viszont felhívtam és mondta hogy elege lett abból hogy hülyének nézem, és hogy ő csak unaloműzésből jó nekem. mondtam neki hogy miért nagy tragédia hogy egy napig nem kerestem de most megkerestem? kérdeztem tőle hogy hiányoztam-e neki de erre azt írta hogy ne keressem többet mert már nem kíváncsi rám.
2014. máj. 22. 09:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy és gyerek! Így jártál! 26F
2014. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre van az ismerkedés. Megtudjátok egymásrol, hogy milyen a másik. Aztán vagy elfogadhato, jo vagy nem? Nem illettetek öszze. Majd a köv lánynak jo lesz ha kérhetente küldesz neki egy SMS-t. (Talán)
2014. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok.
2014. máj. 22. 09:17
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld már magad a helyébe hülye gyerek!Én is kidobtalak volna!
2014. máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Marika827 ***** válasza:
100%
A nők nem szeretik,ha akkor vannak csak ,,elővéve ,,.amikor épp igány van rájuk .Törödésre és odafigyelésre vágynak,,arra hogy felhivják őket ,megkérdezzék hogy ébredtek,hogy telt a napjuk,ilyen aproságok is boldoggá teszik egy nő lelkét,ha velem ezt tenné a pasim,amit te a csajjal már a nevedet is kitöröltem volna a telefonbol rég :)) de egyszerűbben leirom,,képzeld magad az ő helyébe,,neked hogyan esett volna??? Igy talán átérzed mi megy végbe a lányban olyankor :)
2014. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit béna a csaj is azért
2014. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
de mi még csak ismerkedtünk, nem voltunk a kapcsolat szintjén
2014. máj. 22. 09:38
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha randi után nem kerested 1 hétig, akkor úgy tűnhetett a lánynak, hogy nem élvezted és nem vagy rá kíváncsi. Aztán belement egy újabba és te ismét eljátszottad vele. Ezek után szerintem érthető, hogy úgy tűnhetett neki, akkor veszed elő, amikor kell neked. Valószínű, az a fajta volt, akinek fontos a napi kommunikáció ismerkedéstől és kapcsolattól függetlenül.

Gondolom tudatosan nem írogattál neki vissza, hát sajnos eltaktikáztad magad. Tanulj belőle és a következő lánnyal ne nagyon játszogass ilyet.

2014. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent jol csinaltal. Mindketten dominansak vagytok. Ennyi...
2014. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha randi után 1 hétig nem keres úgy hogy én hívom közbe akkor nem mentem volna bele második találkozóba, az ilyen taktikázást én gyereksnek és idegesítőnek tartom.

Komolyan ha nem írod le hogy 25 vagy 15-nek tippellek a kérdés alapján, ennyi idősen már lehetne több eszed.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, igen tökéletesen megérdemled hogy otthagyott. Nem történt tragédia, rájött, hogy komolytalan vagy, ha valaki érdeli azt keresi az ember. Miért nemvolt neki így jó? - wtf? Ember különbözünk van aki szerint ha összejövőben vagyok valakivel akkor a másik ne taktikázzon és ne csak elővegyen mikor épp kedve van hozzám. (Itt amúgy a te felfogásod az abnormális).

2014. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!