Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rosszul döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam mostanában. Volt egy férfi az életembe akit még most sem tudok elengedni. Ma otthagytam a biztos munkahelyem, amit három napja kezdtem el, mert annyira rosszul éreztem magam ott. Nem szerettem ott dolgozni. Úgy éreztem nem vagyok oda való. Túl nagy volt a felelősség rajtam. Nem bírtam. Otthon persze (valahol érthető is) nagyon mérgesek rám, de hát gyűlöltem azt a munkát és én nem bántam meg, hogy otthagytam. Amíg oda kellett járnom szörnyű volt. Nincs az a férfi az életembe akit szeretek és plusz még egy rossz munka. Nem bírtam. Úgy éreztem lépnem kell.

#munka-férfi
2014. jún. 18. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Három nap alatt? Várnod kellett volna még egy kicsit, amíg belerázódsz. Szerintem túl korán feladtad.
2014. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A többiek is ezt mondták nekem, de én nem bírtam ott maradni egy nappal sem tovább.
2014. jún. 18. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:

3 nap?

Most komolyan?...

2014. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen. Komoly.
2014. jún. 18. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul döntöttél, de ez a te életed.
2014. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:

Szerintem is rosszul döntöttél... 3 nap semmire sem elég... Én az első munkahelyem 2 hétig úgy rohangásztam, hogy azt sem tudtam mit csinálok, de jól csináltam...


De hát úgy rontod el az életedet ahogy alarod...

2014. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a pasid is 3 napig volt meg? Nem értem ezek hogy függnek össze. Kevés itt az info.
2014. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem. A pasi több ideig volt. Igazából kihasznált. Nekem meg vannak érzéseim iránta. Szét vagyok esve. Jött az új munkahely ami nehéz volt, nem értettem és ez ráadott egy jó nagy adag rossz érzést az életemre. Úgy éreztem nem bírom tovább. Ezért hagytam ott a munkahelyem. Hogy könnyebb legyen.
2014. jún. 18. 18:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom jol értem e!

Volt egy kapcsolatod..vége..

Érthetö okokbol nem vagy remekül..

Majd lett egy munkád és 3nap után otthagytad,arra hivatkozva h egyébként sem vagy jol!?

Hát..

Én sem vagyok mindig jol! És néha van olyan munkán belül amit nem értek!

De dolgozom..

Nem tudom jol döntöttél e vagy rosszul,de nem is tűnik a feladás,vagy kimenekülés döntésnek!

Megfutamodás,kényelem..

Nem jó vagy rossz döntés..

2014. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!