Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak hülyít?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek már vagy 5hónapja tetszek..nekem is tetszik.. mindig rám szokott írni..meg néha én is rá.. de közben több lánnyal is kavargatott...a múlthéten írta h majd megyünk discóba h majd megünnepejük a szülinapját.. ez így is történt..lementem dicóba..aztán írtam neki sms-t h hol van mikor jön...éjjfél körül már lent voltunk együtt... aztán mindig közelebb jött hozzám..végül megcsókolt... egyik ismerősöm jött oda és kérdezte h-ti most jártok? ránéztem a fiúra megkérdeztem tőle h-mi most járunk? igent mondott.. aztán csókolóztunk...nagyon jó volt vele ... aztán hazakisírt.. másnap írtunk.. és akkor véglegesen összejöttünk...hétfőn suliban taliztunk...hívott szünetben h menjek utána ... megint csak csókolóztunk.. aztán hétfőn megtudtam h még szombaton írt egy csajszival akitől megkérdezte h nem e akar vele menni discóba... a csaj nem ment el vele... és végül is most velem van... de nem tudom h tényleg e szeret.. aztán hétfőn elkezdte már írni azt h szeret meg sziveket küldött... de én nem érzem azt h ezt tiszta szívből írná... kérdezzek rá nála h most csak hülyít vagy tényleg szeret? mert mindenki azt beszéli h engem csak basztatt..kifog velem baszni.. meg stb.. és én most nem tudom h mit csináljak...nagyon félek h igazuk van
2014. jún. 18. 19:56
 1/7 A kérdező kommentje:
és ma még nem is jelentkezett nekem.. de lehet azért mert otthon segít apukájának építkeznek... írjak én neki h mi van vele? vagy ne?
2014. jún. 18. 19:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem csak hülyít... :/
2014. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kicsit hagyj időt a kapcsolatnak.Most kezdődött csak. :)

Nem hiszem hogy komolyan mondja hogy szeret, de persze később ez változhat és tényleg szerelmes lehet beléd.

Nem 2 nap alatt alakul ki az érzés szerintem.

22/L

2014. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ha hülyit komolyan elhiszed hogy bevallaná? -.-

hülye lenne már bocs...

2014. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de akkor mit tegyek? hagyjam még vagy szakítsak vele?
2014. jún. 18. 20:04
 6/7 A kérdező kommentje:
vagy ha megkérnék vkit h kérdezze meg tőle h hülyit e?
2014. jún. 18. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
1 kis diszkótól meg némi smárolástól még nem lesznek beléd szerelmesek a fiúk..az majd kialakul.Légy türelemmel.
2014. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!