Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az ilyen pasit megfogni/megtartani?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden leírni bár nem tudom mennyire sikerül. Van egy srác, akivel már egy éve "ismerkedünk" lassan, ő 19 én 17. Attól kezdve, hogy megismertük egymást onnantól heti szinten találkoztunk, naponta beszéltünk egyfolytában, már 1,5-2 hónap után úgy tűnt végre, hogy na majd csak lesz valami, összejövünk és hirtelen így elkezdett nem keresni, de teljesen váratlanul, mivel addig minden tökéletes volt. Úgy folyamatosan építette le a kapcsolatot közöttünk. Értem ezt úgy hogy a mindennapi beszélgetések lecsökkentek napi 1-2-re, végül már nem is beszéltünk szinte. Én nagyon kivoltam az egésztől, összejöttem egy másik fiúval, hogy majd úgy hátha elfelejtem, de egyszerűen nem ment az egész, szakítottam vele 2 hónap kínszenvedés után,mert nem láttam értelmét a kapcsolatnak úgy ha közben másba vagyok szerelmes. Aztán újra elkezdtünk beszélgetni ezzel a régebbi fiúval, egy idő után bocsánatot kért azért hogy úgy viselkedett velem ahogy, pontos magyarázatot nem adott rá, hogy miért tette azt amit, meg azt is mondta hogy szeretné visszahozni azt a kapcsolatot ami régen volt köztünk (hogy minden nap beszélünk). Ebből persze az lett, hogy újra kavarni kezdtünk, ez ment megint 1-2 hónapig, amikor is én fogtam magam és rákérdeztem hogy akkor most mi is van. Kapcsolat vagy nem? Persze leterelt, felhozott egy csomó kifogást, amik mind annyira gagyinak tűntek abban a helyzetben, pl. lehet hogy elköltözik majd és nehéz lenne neki engem itt hagyni. Számomra ez egy tökéletes kifogásnak jön ki. Sikerült neki másodszorra is teljesen összetörni engem. Én persze még rosszabbul éreztem magam mint az előtt, és a mai napig ez igy megy. Jóban vagyunk, beszélünk minden nap,szinte minden tökéletes, úgy viselkedik velem mintha én lennék neki a mindene, ha úgy alakul akkor buliban kavarunk, de ennyi. Mit lehet ilyen helyzetben tenni? Én túlságosan szeretem ahhoz, hogy ebben a helyzetben el tudjam engedni, de várni sem akarok rá örökké, mivel csak kattogok rajta egyfolytában és csak egyre rosszabb lesz.
2014. jún. 18. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Uhhhhhh de hosszú ...
2014. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem sikerült rövidebben.
2014. jún. 18. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehát ez a fiú nem szerelmes beléd, akkor minek akarsz vele kapcsolatot?
2014. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 2: Ha tördelnéd a szöveget jobb és könnyebb lenne olvasni.


A kérdésedre az egyik válasz az lenne, hogy esetleg nem akar mások előtt felvállalni. A másik, hogy talán introvertáltabb és előfordul, hogy néha magányra van szüksége (én is ilyen vagyok, körülbelül mióta hazaköltöztem onnan ahova egyetemre járok, a szüleimen kívül nem nagyon beszélgetek másokkal és igényem sincsen rá).


Vagy még az is lehet, hogy több vasat tart a tűzbe. Igazából közös ismerősöket kéne erről kérdezni, mert így látatlanban... Akár az is lehet, hogy kicsi a pénisze, szűz és ezért fél tőled. Bármi lehet...


(Reiyna-chan... Szereted az animéket? Vannak nálad idősebb anime kedvelő lányok az ismerőseid között? :D)

2014. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!