Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavar, ha pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar, ha pl. séta közben a pasitok egy másik nőt néz? Féltékenyek lesztek?

Figyelt kérdés
Erről már sok esetben hallottam, hogy séta közben a pasi egy miniszoknyás nőt nézett, a barátnője meg otthon féltékenységi rohamot rendezett...

2014. jún. 19. 17:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

jezus !!! ha jon egy csinos lany meg en is megnezem!!!

aztan ketten csorgatjuk a nyalunkat! az emebrnek azert van szeme , h nezzen!!!!


de sokszor eszrevettem, ha latok parokat, h a pasas engem mustral ...

en se csinalok semmit, hadd nezzen... nem kell mas no pasija....

2018. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló!: Írtad, hogy azonnal vaslapáttal csapnád le. Elég hülyén, és viccesen néznél ki azzal a nagy vaslapáttal a kezedben, miközben sétálgattok arra az esetre ha valami rosszat csinálna. Hát nagyon szívesen lennék szegény srác helyében, mert azt is nagyon meg kell válogatni, hogy hova is nézzen nahát már meg is sajnáltam szegényt, mert hírtelen azt sem tudja miért kapta a tockost lapáttal az szép is lenne. Én szívesen megcsinálnám azt veled a srác helyében, hogy sétálsz velem, és közben majd direkt más nőket is fogok fixírozni aztán próbálkozhatsz velem is de úgy, hogy ne tudjak felkelni többet, vagy ne térjek megamhoz, mert azt nem élnéd túl.

Te meg kérdező:! Hihetetlen, hogy még nem tűnt fel számodra, hogy minden ember hűséget fogad, és nem vakságot ez a baj, hogy sokan összekeverik szezont a fazonnal, mint ahogyan látom azt te is. Szerintem meg nincs abban semmi kivetnivaló, hogy a férfi séta közben néha megnéz egy jó szoknyást, mert a barátnője úgy is tudja, hogy számára ő a legszebb elvégre nem egymás tulajdona vagytok.

2018. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!