Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogy ez nekem kínos? Mert sehogy sem érti meg.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt.

Ő nagyon jól keres, új autója is van. Meg saját lakás.

Apu cégét vezeti.


Nekem meg még nincs autóm sem. Ő mindig eljön értem mindig utazik 30 percet kocsival h elvigyen aztán visszahozzon, hiába mondtam neki már 1000x h ezt nem kell.


És ha valami étterembe is megyünk Már a vége előtt ugrik és fizet a pincérnek. Ezt is elmondtam neki h ez nekem ciki és erre nekem is van pénzem. Én is ki tudom fizetni az ebédeket.

Erre mindig azt mondja, hogy ne költsek inkább gyűjtögessek csak tovább kocsira. De néha akkor is ciki mert az emberek is már furán néznek rám néha.


Amúgy ő 25 éves én 30.


2014. jún. 19. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
mit nyafogsz inkább örülj neki hogy ennyire oda van érted
2014. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ilyet hol a fenébe lehet találni??? :)
2014. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki. Fordított esetben azért nyafognál itt, mert pénzéhes ribinek hívnád.

Eldönthetnék a pasik, hogy mit akarnak.

2014. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Bántja az egód, hogy egy nő jobb nálad? Neked nem való nő.
2014. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne b***asztassátok már szegény gyereket, ez is egy probléma.


Az emberek mindig fognak találni valamit a kapcsolatukban ami nem túl jó.

2014. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
#5 Mi probléma? Hogy egy nő is tud legalább olyan jó, hanem jobb lenni, mint a férfiak? Szegény férfiak. Krokodil könnyeket hullajtok menten.
2014. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én úgy csinálnám, hogy mielőtt elkezdünk enni, határozottan magabiztosan megmondanám, hogy bocs nem érdekel most én fizetek, szóval jobb lesz ha bennhagyod a pénztárcád a táskába. Punk tum nincs vita, vagy kül nem eszünk többet együtt. legyél határozott magabiztos, és férfias..
2014. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

6-os. Te tényleg nem érted igaz? Neki is van önbecsülési. És igen képzeld egy idő után már valóban kínos lehet.


Nektek nőknek is lehet 1000 más apró problémátok egy kapcsolatban.


Ezért miért kell valakit csesztetni?? Ő is ember. Te is ember vagy neked is lennének problémáid. Jó lenne ha mindenki lesz***arná h neked mi a gondod??

2014. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#8 Egója az van. Intelligenciája az már kevésbé. Ha pedig leugrana az egójáról az agyi szintjére, menten szörnyet halna.


Miért kell csesztetni? Mert nem bírom az ostoba, döntésképtelen embereket. Ráadásul, én még örülnék is, ha az emberek nem akarnák mindenbe beleütni az orrukat.

2014. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
mindenki másképp áll hozzá egy kapcsolathoz... biztosan rád is lehetne köpködni mint rá vagy bárkire...ez van
2014. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!