Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogy ez nekem kínos? Mert sehogy sem érti meg.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt.

Ő nagyon jól keres, új autója is van. Meg saját lakás.

Apu cégét vezeti.


Nekem meg még nincs autóm sem. Ő mindig eljön értem mindig utazik 30 percet kocsival h elvigyen aztán visszahozzon, hiába mondtam neki már 1000x h ezt nem kell.


És ha valami étterembe is megyünk Már a vége előtt ugrik és fizet a pincérnek. Ezt is elmondtam neki h ez nekem ciki és erre nekem is van pénzem. Én is ki tudom fizetni az ebédeket.

Erre mindig azt mondja, hogy ne költsek inkább gyűjtögessek csak tovább kocsira. De néha akkor is ciki mert az emberek is már furán néznek rám néha.


Amúgy ő 25 éves én 30.


2014. jún. 19. 20:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Persze, ilyenkor szegény férfi egoja/önbecsülése, de ha a nő örülne egy fagyinak, vagy néha örülne, ha meghívják, akkor mindjárt potyaleső/pénzéhes k***va.

Picit sokat olvastam az ilyen kommenteket ahhoz, hogy ne sajnáljam a kérdezőt, mert NINCS MIÉRT.

2014. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
De morcos ma mindenki :)
2014. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Denis, életem, mi általában egy hullámhosszon vagyunk, szerintem most is érted, hogy mire gondolok, ne sápítozz.
2014. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát hogyne szívem!


Csak azt mondom, hogy soha nem jó az ami van.


sokan összetennék a 2 kezüket , ahogy én is egy ilyen nőért, aki basszus nem lusta és képes eljönni értem meg vissza is hozni....ez baromira nagy dolog egy nőtől.


Csak most úgy tűnt mintha elragadott volna a hév egy kicsit :)

2014. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy illemtankönyvet. Oké, ma már lazák vagyunk meg minden, de étteremben a férfi fizet és pont. Mi közös kasszán vagyunk a párommal, végül is mindegy, hogy ki fizet. De ha beülünk valahová, ő fizet. Ha nincs nála pénz, akkor viszi az én pénztárcám és abból, de semmiképpen sem adom oda én a pincérnek a pénzt. Engem mondjuk kevésbé zavarna, de tudom, hogy őt igen, és hogy hagyományosan így is illik.
2014. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Denis, kicsim, ha kifizettem a sulim és marad pénzem, elviszlek étterembe, rendicsek? És haza is viszlek, hogy ne kelljen lemondanod a borról/sörről. :*
2014. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sör nem kell azt nem szeretem.

De ilyenkor jobb hangulatú egy szalonnasütés és hozzá 1 üveg bor.

Szóval elég ha eljössz :)

2014. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
:D Egyelek meg. :)))
2014. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!