Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnák négerekkel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnák négerekkel vagy külföldi fehérekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy nem magyar férjet magamnak, mert tetszenek az egzotikus nevek! A magyar pasiknak mind unalmas nevei vannak, unintelligensen hat, olyan szegényes. A saját nevemet is utálom, mindenképp meg akarom változtatni, és minél hamarabb!

Nem kell feltétlen négernek lennie, de azt hallottam ők az ágyban is sokkal jobbak ami azért nem egy utolsó szempont, jobban odafigyelnek rám, és sokkal megbízhatóbbak is mint a magyarok!!

Mit tanácsoltok, hova menjek, vagy van itt valaki akinek külföldi neve van?? Ja és kínai ne legyen....

20/L


2014. jún. 19. 20:56
1 2 3
 11/26 -=Koldus=- ***** válasza:
Ha annyira akarnád már rég megváltoztattad volna a neved....szerintem.
2014. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
8: nem tudom külföldire megváltoztatni! már utánanéztem!
2014. jún. 19. 21:02
 13/26 A kérdező kommentje:
7: hát igen, ezt már nem akartam belerakni mert aztán jön a sok lenéző koment, hogy milyen felszínes vagyok és milyen válogatós!
2014. jún. 19. 21:03
 14/26 anonim ***** válasza:
Tudnám,hogy egy név hogy tud unintelligensen hatni. Meg ezt is honnan veszed, hogy a négerek megbízatóbbak?
2014. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Tyrion Lannister eleg egzotikus?
2014. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hallottam Irakban most jó a levegő.
2014. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

sokkal komolyabban vennének ha nem magyar nevem lenne!

onnan tudom, hogy megbízhatóbbak, mert általában a különlegességeket megbecsüljük, vagy felfigyelünk rájuk, így ha fekete-fehér párt alkotnék a férjemmel, akkor neki különleges lehetnék!

de nem muszáj négernek lennie!

2014. jún. 19. 21:07
 18/26 A kérdező kommentje:
15: nem nézem azt a sorozatot...
2014. jún. 19. 21:08
 19/26 anonim ***** válasza:
Trónok harca :) Remélem lesz 5. évad is, meg még vagy 10. Nyugodtan lehetne a sz.rvilág, meg f.ssal-h.ggyal Budapest helyett.
2014. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

sia

en magyarorszagon elek mar tob eve es serintem unalmas a magyar lanyok mert unalmas a neve mind

2014. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!