Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után a lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után a lányok miért lesznek ellenségesek a volt pasijukkal, ha a lány szakít és a pasi utána felkeresi 1-2 kérdéssel?

Figyelt kérdés

Több mint egy évig voltunk együtt. A szakítás békésen zajlott, megbeszéltük, hogy majd a jövőben eldumálunk néha. Eltelt egy hónap, sokat agyaltam a hibáimon, min kéne változtatnom, stb, ezért megkerestem a lányt telefonon, de totál ellenséges, mintha valaha is rosszul bántam volna vele, pedig egyáltalán nem. Azért lett vége, mert ellaposodott a dolog, elég elfoglalt voltam, őt pedig megkörnyékezte más, sikerrel. A szakítás elején még kedves volt, most meg, hogy kérdeznék, hogy mik is voltak a hibáim, ugyan miben jobb, vagyis inkább csak más a mostani pasija(hogy okuljak belőle), egyszerűen tök ellenséges, erőszakos, hisztis. Hogy ne keressem többet, semmi közöm hozzá, stb. Meg, felsorolta azt a kevés hibámat, ami igazából nem is a szakítás valódi oka volt, azt meg mintha elfelejtette volna, hogy egy kimondottan jólelkű srác vagyok aki őszinte, lelkiismeretes, stb. Pedig egy kifejezetten intelligens, lelkiismeretes lánynak ismertem meg. Ezért is fáj nagyon, hogy annyit jelentettünk egymásnak, most meg én vagyok a szar. Most meg rá sem ismerek. Ez olyan nagy baj, hogy szeretném átbeszélni a dolgokat?


Nem, sosem bántottam, sosem beszéltem vele csúnyán, még most sem, annak ellenére, hogy ő így viselkedett velem. Nem megalázkodva, rimánkodva kérdeztem, hanem normális, beszélgetési hangnemben. A szakítás idején egy-két hétig még beszélőviszonyban voltunk, de mivel nehezen viseltem a dolgot, így egy hónapig nem kerestem. Most felkerestem, a fent leírt céllal. És ez történt.


2014. jún. 20. 09:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A többiek kedvéért elmondom: privát üzenetekkel is zaklat, mintha itt nem olvasnám, amit ír.

Legyél már lazább, könyörögöm!!

2014. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Te nem vagy normális. :D


Mióta zaklatás az, ha privátban megkérdezem, hogy te voltál-e hasonló helyzetben és ezért vagy-e így kiakadva.

Az meg, hogy írok neked, hogy igazán felesleges felhúznod magad rajtam, pusztán jó szándékom jeléül, még nem zaklatás.


Te beteg vagy. :)

2014. jún. 20. 10:42
 13/23 anonim ***** válasza:
47%

Nem, nem én vagyok beteg, hanem te...

Meg se vártad, hogy itt reagáljak, üzit kellett írnod, hogy leírd ugyanazt, hogy félreértem...


görcsös vagy nagyon, e mondd, hogy nem...

2014. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ahogy gondolod. :D
2014. jún. 20. 10:46
 15/23 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg nem akar már pátyolgatni, szó szerint nem kíváncsi rád. Mi az exemmel 1 évig voltunk együtt, a szakításkor megbeszéltük az okokat, békésen elbúcsúztunk... utána 2 hónappal keresett. Nem voltam ellenséges, de megmondtam, hogy ne haragudjon, nem érek rá. Egyszerűen NEM ÉRDEKELNEK a problémái, van saját életem és párom. Babusgassa és tartson neki terápiát a következő párja.
2014. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom egy kommentedben, hogy többször átbeszéltétek, mikor már mással volt? Akkor miről beszéljetek? Én értem, hogy nehéz ez számodra, de azt javaslom, férfi létedre, "udvarlóként" SE alázkodj meg ennyire, viseld férfiassággal a tényeket.
2014. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én személy szerint azért nem tartom, nem beszélek szakítás után az exeimmel, mert így könnyebb volt túllépni a szakításon. Másrészt pedig szakítottunk. Onnantól kezdve semmi közünk egymáshoz, ne akarjon tőlem semmit egyik expasim sem. Ennyi.
2014. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Lehet, hogy én vagyok a fura, de szerintem meg, az a személy, akivel tényleg szerettétek egymást, együtt aludtatok, együtt voltatok amikor lehet, mindent megosztottatok egymással és akár még a jövőt is vele képzelted el, nos, szerintem ez indok arra, hogy szakítás után is megmaradjon valamiféle kontakt.


Mert attól kezdve, hogy sokat jelentetek egymásnak és esetleg ez az érzés el is múlik, akkoris, ö az a személy akivel megosztottad az álmaid, vágyaid, gondolataid és csak az ö boldogsága volt a fontos. És így, ez a két ember, ha a kapcsolat tényleg őszinte és igazi volt, a szakítás után is össze fognak tartozni, persze nem a szakítás előtti értelemben. Összetartoznak, mert összeköti őket sok szép emlék, összeköti az, hogy jobban ismerik egymást, mint bárki más, hiszen teljes lényüket megosztották egymással egykor.


Mégpedig azért gondolom ezt, helyesnek mert másképp az emberi kapcsolatok értékének lealacsonyodását látom abban, ha két ember, akik szerették egymást egykor lángoló szerelemmel, újabban már szinte meg sem ismerik egymást az utcán. Igenis mindig legyen fontos minden egyes személy, aki valaha is fontos volt. Máskülönben mi értelme az emberi kapcsolatoknak? És ennek nem csak barátokra kéne igaznak lennie, hanem az exekre is, mert egy igazi ex, szakítás előtt nem csak a párod, de a barátod is volt. Szerintem így lenne helyes.


Vállalhatatlanul morbid az, ha két ember, akik pl éveket együtt voltak, szakítás után soha többé nem beszélnek egymással. Persze az más, ha az egyik csak a szakítással kapcsolatos dolgokról hajlandó beszélni, mert az megöli a kommunikációt, de ha együtt tudnak lenni, mint barát a szakítás keserveitől elvonatkoztatva, az egy tiszteletteljes dolog. Mert, ha a kapcsolat alatt el tudtak beszélgetni, kapcsolaton kívüli dolgokról, az miért ne működne szakítás után?



De lehet, hogy ezzel egyedül vagyok, amit sajnálnék. :)

2014. jún. 20. 17:56
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, de kapcsolata van, NE ZAKLASD.

Hiába mondod, hogy te nem zaklatod, ő annak érzi, pláne, hogy többször is átbeszéltétek. Hagyd békén.

2014. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kérdező a 18. válaszoddal teljesen egyetértek!

+1

2016. ápr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!