Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után a lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után a lányok miért lesznek ellenségesek a volt pasijukkal, ha a lány szakít és a pasi utána felkeresi 1-2 kérdéssel?

Figyelt kérdés

Több mint egy évig voltunk együtt. A szakítás békésen zajlott, megbeszéltük, hogy majd a jövőben eldumálunk néha. Eltelt egy hónap, sokat agyaltam a hibáimon, min kéne változtatnom, stb, ezért megkerestem a lányt telefonon, de totál ellenséges, mintha valaha is rosszul bántam volna vele, pedig egyáltalán nem. Azért lett vége, mert ellaposodott a dolog, elég elfoglalt voltam, őt pedig megkörnyékezte más, sikerrel. A szakítás elején még kedves volt, most meg, hogy kérdeznék, hogy mik is voltak a hibáim, ugyan miben jobb, vagyis inkább csak más a mostani pasija(hogy okuljak belőle), egyszerűen tök ellenséges, erőszakos, hisztis. Hogy ne keressem többet, semmi közöm hozzá, stb. Meg, felsorolta azt a kevés hibámat, ami igazából nem is a szakítás valódi oka volt, azt meg mintha elfelejtette volna, hogy egy kimondottan jólelkű srác vagyok aki őszinte, lelkiismeretes, stb. Pedig egy kifejezetten intelligens, lelkiismeretes lánynak ismertem meg. Ezért is fáj nagyon, hogy annyit jelentettünk egymásnak, most meg én vagyok a szar. Most meg rá sem ismerek. Ez olyan nagy baj, hogy szeretném átbeszélni a dolgokat?


Nem, sosem bántottam, sosem beszéltem vele csúnyán, még most sem, annak ellenére, hogy ő így viselkedett velem. Nem megalázkodva, rimánkodva kérdeztem, hanem normális, beszélgetési hangnemben. A szakítás idején egy-két hétig még beszélőviszonyban voltunk, de mivel nehezen viseltem a dolgot, így egy hónapig nem kerestem. Most felkerestem, a fent leírt céllal. És ez történt.


2014. jún. 20. 09:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Írtam privátot kérdező! Üdv
2016. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Nem vagy egyedül, de kapcsolata van, NE ZAKLASD.

Hiába mondod, hogy te nem zaklatod, ő annak érzi, pláne, hogy többször is átbeszéltétek. Hagyd békén."


Nem értek veled egyet. Mond már el abban mi zaklatás, hogy rá írsz a volt szerelmedre és megkérdezed hogy, hogy van.

Annyira nevetséges egy nőtől hogy a zaklatás szó mögé rejtitek a valódi megbeszélni valót, magyarul szőnyeg alá söpritek a problémát, csak aztán ne hogy egyszer elkopjon a szőnyeg...

2017. máj. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia ugyan ebben a cipöben járok én is 2 honapja , csak ö bele szerete az 50 éves zaklatojába vagyis a fönökébe, nálunk is minden tökéletes volt , amit leirtál ugyan az , most is harcolnék és keresem a kérdéseket , de mindenki azt mondja ido stb bele örülök , vissza akkkarom, de ellenem fordul, és a barátait is elenem forditota mellete egyfolytába mélyponton vagyok , minden össze omlik körülütem . Én nem hagynám de tudom hogy avval sokat nem tehetek , bármenyire is ö kell , és terveztünk mindet és ö elpusztitota sajnos vannak csajok akik megfélemlenek a boldogság elöl és inkább más irányt választanak akkor is ha az nem jo reméljük megváltozik ez majd
2018. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!