Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval nőknek nem mondunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval nőknek nem mondunk nemet? Járni akart velem egx lány, de elég csúnya volt, meg kicsi paraszt! De a haverok azt mondják, hogy hülye voltam, lánynak nem mondunk nemet!

Figyelt kérdés

Úgy kezdte ez a haverom egyik ismerőse, hogy rám írt Facebookon, hogy szia, van barátnőd? Írtam, hogy nincs. Majd, akarsz velem járni, nincs pasim!

Meg lepődtem, de megnéztem a képeit, és elég nem az én ízlésem, ilyen rapper össze fogott hajjal, azt hittem, fiú... :D

Majd találkoztunk, de ott is elég flegma volt, hogy menjek már gyorsabban, üljél már mellém! Ide gyere!


16 éves, és volt vagy 5 pasija. Kicsit ilyen panel proli a csaj!

Aztán nem éreztem jól magam, és kitaláltam, hogy haza kell mennem mert dolgom van.

Majd hívogatott de nem vettem fel. Most nem keres már egy ideje.


A haverok szerint hülye vagyok, mert "pi...ak nem mondunk nemet!" kitudja mikor lesz még esélyem ilyen könnyen mrg szerezni egy csajt! Szt mondták, nem kellett volna vele járnom sokat, csak megtolom párszor!


De ha tök ronda, flegma és bunkó, akkor sem?

Hülye vagyok hogy kihagytam?

16f



2014. jún. 20. 13:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gusztustalan hozzáállás hogy "nem kellett volna vele járnom sokat, csak megtolom párszor" nem tetszett, nem kellett vele összejönnöd. Jól cselekedtél.
2014. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
Nagyon jól tetted, hogy nem tetted meg mert igaz nem lehet nemet mondani egy nőnek de ilyenkor nem kell ürügyet keresni mert meg kell neki mondani, hogy ahoz sokkal de sokkal több találkozásra és megismerkedésre van szükség és meg kell mondani, hogy te csak egy normális párkapcsolatot szeretnél egy normális nővel nem pedig csak egy kalandot! :)
2014. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem helyesen cselekedtél. Visszaélni a helyzettel elég embertelen dolog és önző is. Az mindegy, hogy kissé egyszerűbb, vagy alpáribb a lány neki is vannak érzései és ugyan úgy fáj neki, ha kihasználják vagy átverik.

Ne csinálj mással olyat, amit magadnak se kívánnál. A haverjaid bunkók te meg nem.

2014. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
19%

Megdöbbenve olvasom a válaszokat. Nem tudom eldönteni hogy mind melegek vagytok, vagy szüzek.


Én életemben egyszer utasítottam el egy nőt, igaz ő bombázó volt, azóta is bánom azt a napot! Pedig már nem ma volt.

2014. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #14

Én nem vagyok sem meleg sem szűz egyszerűen csak nem alacsonyítom le magam azzal hogy mindenkit megdugok aki él és mozog, de persze lehet hogy a magadfajtáknak már csak ez jut :)

2014. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
A már csak alatt arra gondolsz, hogy szex? Azt hittem a szex egy jó dolog, és nem "már csak" kategória. :)
2014. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

"Azt hittem a szex egy jó dolog, és nem "már csak" kategória. :)"


Hát undorító, rühes, mosdatlan nyomulós pecsákkal annyira nem lehet nagy élmény...

2014. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
44%
Azt irta h rapet hallgat es ossze van fogva a haja. Nem azt h ruhes es mosdatlan..
2014. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
14: Az ilyenre csak egy szó van: Igénytelen. Te igénytelen vagy.
2014. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Válogatós pöcörőnek kutyában a helye!!!!
2014. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!